دیدار فرماندار تکاب با شهروندان
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب در جریان بازدیدهای میدانی از محله های مختلف شهر، با جمعی از شهروندان دیدار و گفتگو کرد.
  • پنج شنبه 31 فروردین 1402 ساعت 13:48
رسیدگی میدانی فرماندار تکاب به مشکل محل سکونت بانوی نیازمند
به دنبال انتشار تصاویری از شرایط نامناسب منزل و محل زندگی یک بانوی نیازمند و کم برخوردار در فضای مجازی، فرماندار تکاب پس از اطلاع از موضوع بلافاصله به منزل وی در محله هواشناسی شریف آباد(گلاندره) رفت و طی بازدیدی، از نزدیک وضعیت محل سکونت این بانو را بررسی کرد.
  • پنج شنبه 31 فروردین 1402 ساعت 13:48
گزارش تصویری/
دیدار مسوولان تکاب با خانواده شهید سردار الطافی
فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه و اعضای شورای تامین شهرستان تکاب روز پنج شنبه با همسر و فرزندان جانباز شهید سردار حاج عباس الطافی، در چهارمین سالروز شهادت این رزمنده دلاور گردان خاتم دیدار کردند.
  • پنج شنبه 31 فروردین 1402 ساعت 12:40
گزارش تصویری/
برگزاری دیدارهای مردمی فرماندار تکاب
جمعی از شهروندان و روستاییان در سومین برنامه ملاقات های مردمی فرماندار تکاب، رو در رو و بی واسطه با اسماعیل حیدری آزاد دیدار و مشکلات و درخواست های خود را با وی مطرح کردند.
  • پنج شنبه 31 فروردین 1402 ساعت 11:22
گزارش تصویری/
حضور استاندار آذربایجان غربی در پردیس سینمایی مهر ارومیه و تماشای فیلم "غریب"
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی چهارشنبه شب با حضور در پردیس سینمایی مهر در ارومیه به تماشای فیلم سینمایی غریب نشست.
  • پنج شنبه 31 فروردین 1402 ساعت 11:16
تاکید استاندار آذربایجان غربی بر رسیدگی به مشکلات طرح نهضت ملی مسکن
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه مشکلات طرح نهضت ملی مسکن بررسی و احصاء شود، گفت: روند اجرای این طرح و عملکرد بانک‌های عامل به صورت روزانه رصد و کنترل می‌شود تا مشکلی در اجرای آن به وجود نیاید.
  • پنج شنبه 31 فروردین 1402 ساعت 11:11
رییس شورای اطلاع رسانی استان آذربایجان غربی:
بیان صادقانه عملکردها و خدمات به مردم نوعی جهاد تبیین است
رییس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کارهای بزرگی در کشور و به تبع آن در آذربایجان غربی در بیش از 43 سال گذشته انجام شده ولی مردم کمتر از آنها اطلاع دارند، گفت: بیان صادقانه، دقیق و به موقع عملکردها و خدمات به مردم نوعی جهاد تبیین است.
  • چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 14:37
دیدار استاندار آذربایجان غربی با فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی با امیر على حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش دیدار و روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به ایشان و همرزمان غیور و دلاوران ارتش تبریک گفت.
  • چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 14:37
فرماندار:
تامین شمش طلا برای واحدهای تولید جواهرات تکاب در دستورکار قرار گرفت
فرماندار تکاب گفت: در راستای گام های عملیاتی برای رشد تولید در این شهرستان، فرآیند تامین شمش طلا برای واحدهای تولید جواهرات تکاب در دستورکار قرار گرفت.
  • چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 14:37
جمع آوری 13 میلیارد ریال در شب جشن گلریزان آزادی زندانیان تکاب
دومین جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد تکاب همزمان با شب های قدر برگزار و طی آن 13 میلیارد ریال کمک نقدی جمع آوری شد که نسبت به مجموع مبالغ سال گذشته 61 درصد افزایش یافته است.
  • چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>