دیدار فرماندار تکاب با اهالی روستای سبیل
فرماندار تکاب با حضور در روستای سبیل ازتوابع بخش مرکزی ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی با مردم ازطرح های عمرانی این روستا نیز بازدید کرد.
  • پنج شنبه 27 آبان 1400 ساعت 09:24
فرماندار تکاب:
فرهنگ بسیج مروّج فرهنگ اسلامی است/ مسابقه های بزرگ کتابخوانی در شهرستان برگزار شود
فرماندار تکاب با بیان اینکه فرهنگ بسیجی مروّج فرهنگ اسلامی است، گفت: برای موفقیت در این عرصه باید اقدام‌های مشترک و هماهنگ با وحدت رویه از سوی دستگاه‌های اجرایی انجام شود.
  • پنج شنبه 27 آبان 1400 ساعت 09:05
فرماندار: سوخت روستاهای تکاب به موقع تامین شد
فرماندار تکاب گفت: سهمیه نفت سفید روستاهای این شهرستان به ویژه روستاهای مناطق سخت‌گذر پیش از فرارسیدن فصل سرما تامین و توزیع شده و اکنون هیچ مشکلی از بابت در شهرستان وجود ندارد.
  • چهارشنبه 26 آبان 1400 ساعت 13:57
استاندار آذربایجان غربی:
از ظرفیت فکری علما و روحانیون در جهت ترویج فرهنگ اسلامی و گفتمان انقلاب مورد استفاده قرار می گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مباحث فرهنگی ، دینی و مذهبی یکی از دغدغه های مهم مدیریت استان است ، گفت: استفاده از ظرفیت های فکری علما و روحانیون در جهت ترویج فرهنگ اسلامی و گفتمان انقلاب و استمرار برگزاری نشست های همفکری با علما ، روحانیون و ائمه جمعه جزو اولویت های استان قرار دارد.
  • چهارشنبه 26 آبان 1400 ساعت 13:07
فرماندار تکاب: حمایت از ناشران و مولفان بومی در دستور کار قرار گیرد
فرماندار تکاب گفت: انجمن کتابخانه‌های عمومی و دست اندرکاران امور فرهنگی شهرستان حمایت از نویسندگان، ناشران و مولفان بومی و محلی را در دستور کار خود قرار دهند.
  • سه شنبه 25 آبان 1400 ساعت 14:04
در دیدار با رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامى
استاندار آذربایجان غربی : از ظرفیت نهادهای انقلابی برای محرومیت زدایی در آذربایجان غربى استفاده می کنیم/ روند محرومیت زدایی در استان شتاب می گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت نهاد های انقلابی در حوزه های مختلف و بویژه اجرای طرح های اقتصادی گفت: با استفاده از ظرفیت این نهادها در استان روند محرومیت زدایی در آذربایجان غربی شتاب می گیرد.
  • سه شنبه 25 آبان 1400 ساعت 10:51
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد
ضرورت تثبیت تنظیم بازار در بخش مواد غذایی و خوراکی
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت درباره سپرده گذاری از منابع صندوق توسعه ملی در صندوق تثبیت بازار سرمایه؛ مقرر شد مدیر عامل صندوق توسعه ملی مصوبات لازم در این زمینه را اخذ و به اجرا درآورد.
  • سه شنبه 25 آبان 1400 ساعت 10:48
تاکید فرماندار تکاب بر تسریع در عملیات گازرسانی محور مایین بلاغ
فرماندار تکاب بر تسریع در عملیات گازرسانی به روستاهای محور مایین بلاغ و رفع موانع و حل مشکل معارضان پیش روی پروژه تاکید کرد.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 10:57
استاندار آذربایجان غربی:
رفع موانع اقتصادی در استان باید با جدیت پیگیری شود/ روانسازی فرآیند های سرمایه گذاری در استان ضروری است/ ظرفیت های اقتصادی استان به سرمایه گذاران معرفی شود
استاندار آذربایجان غربی، با تاکید بر رفع موانع و مشکلات در حوزه های مختلف بویژه حوزه اقتصادی استان ، تصریح کرد: رفع موانع اقتصادی از اولویت های اصلی دولت سیزدهم است و باید با جدیت پیگیری شود.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 09:56
9 روستای محور مایین بلاغ تکاب گازرسانی می شود
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: پروژه گازرسانی به ۹ روستای تکاب طی روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 09:52