بازدید فرماندار تکاب و مدیرکل میراث فرهنگی استان از جاذبه های طبیعی
فرماندار تکاب و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از جاذبه های طبیعی این شهرستان از جمله چمن متحرک چملی گول و مجموعه آبشار و آبگرم روستای قینرجه بازدید کردند.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 12:59
فرماندار: قلعه اربابی تکاب موزه مردم‌شناسی می‌شود
فرماندار تکاب گفت: قلعه اربابی سردار افشار این شهرستان که از بناهای تاریخی مربوط به دوره قاجار است و در سال ۱۲۸۱ هجری قمری احداث شده و یک هکتار مساحت دارد به موزه مردم‌شناسی تبدیل خواهد شد.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 12:18
فرماندار:
طرح های مهم توسعه گردشگری در روستای قینرجه تکاب اجرا می شود
فرماندار تکاب گفت: احداث پُل شیشه‌ای، راه اندازی مجتمع آب‌درمانی در کنار چشمه‌های آب‌گرم و ایجاد سایت سورتمه سواری از مهمترین برنامه‌های مهم قابل اجرا برای توسعه و رونق گردشگری در روستای قینرجه است.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 12:15
مدیرکل میراث فرهنگی:
اولین پُل شیشه‌ای آذربایجان‌غربی در روستای "قینرجه" تکاب احداث می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تکاب ظرفیت تبدیل‌شدن به قطب توسعه گردشگری طبیعی را دارد، گفت: اولین پُل شیشه‌ای آذربایجان‌غربی در روستای هدف گردشگری قینرجه تکاب احداث خواهدشد.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 12:13
استاندار: نگاه دولت سیزدهم به پیشرفت آذربایجان‌غربی ویژه است
استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به پیشرفت و توسعه این استان دارد، گفت: در سال های گذشته اقدامات موثر و مناسبی در سطح استان انجام شده ولی حلقه‌های پیشرفت همچنان مفقود است که باید شناسایی شده و به شکوفایی برسند.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 12:11
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی مطرح شد؛
بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها برای تحقق عینی و عملی کنترل قیمت‌ها
جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه‌شنبه به ریاست آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار و وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و جهادکشاورزی گزارش‌های جداگانه‌ای از تلاش برای تنظیم بازار و قیمت کالاها ارائه کردند.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 12:07
استاندار:
برنامه‌های توسعه ای با روحیه جهادی در آذربایجان غربی اجرا می‌شود
استاندار آذربایجان غربی روحیه جهادی را یکی از راهکارهای مهم حل مشکلات مردم دانست و گفت: برنامه های توسعه ای با روحیه جهادی و تدوین راهکارهای عملیاتی و اجرایی در تمامی نقاط استان اجرایی می‌کنیم.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 11:43
فرماندار تکاب:
توجه به پدافندغیرعامل موجب شکست دشمنان در حملات سایبری می‌شود
فرماندار تکاب گفت: توجه و عمل به اقدامات مربوط‌ به پدافند غیرعامل موجب شکست توطئه‌های دشمنان و دفع خطرهای حملات سایبری می شود و مدیران اداره‌ها و سازمان‌ها باید نگاه جدی به آن داشته باشند.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 10:10
استاندار آذربایجان غربی:
از ظرفیت های متنوع سرمایه گذاری در اجرای و اتمام طرح ها استفاده شود/ مدیران به دنبال جذب اعتبارت ملی باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی برای اجرای همه طرح ها محدود است، گفت: باید از ظرفیت های متنوع سرمایه گذاری در حوزه های مختلف استفاده شود.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 10:07
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
پرداخت مطالبات کادر درمان کشور با اولویت انجام شود
رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت جدیت در اقدامات پیشگیرانه از کرونا و پرهیز از هرگونه عادی‌انگاری، گفت: همه دستگاه‌ها و نهادها در سراسر کشور باید همچنان آمادگی خود را در مقابله با بیماری کرونا حفظ کنند.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 10:05