استاندار آذربایجان غربی:
پزشکان و کادر درمان در صف اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند/ کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جامعه قابل قبل نیست/ از تمامی ظرفیت های ملی برای اتمام پروژه های درمانی استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش شبانه روزی پزشکان و اعضای کادر درمان استان در درمان بیماران و مقابله با بیماری کرونا ، اظهار داشت: پزشکان و کادر درمان در صف اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند وما قدردان تلاش و زحمات آنان هستیم.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 10:03
بازدید فرماندار تکاب از روستای سخت‌گذر جداقیه
فرماندار تکاب از روستای دورافتاده و سخت‌گذر جداقیه اوریات بخش تخت سلیمان در 65 کیلومتری مرکز شهر بازدید و وضعیت عمرانی و زیرساخت های این روستا را بررسی کرد.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 10:57
فرماندار:
دهیاران و شوراهای اسلامی تولید و اشتغال روستایی را در دستور کار قراردهند
فرماندار تکاب گفت: شورای اسلامی و دهیاران نباید تنها به فکر اجرای طرح‌های عمرانی باشند بلکه باید تولید، ایجاد اشتغال، کارآفرینی و توسعه روستاها و افزایش رفاه روستاییان را در دستورکار خود قراردهند.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 10:38
۸ هزار میلیارد ریال برای توسعه روستاهای آذربایجان‌غربی پرداخت‌شده است
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون هشت‌هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و آبادانی روستاهای این استان به حساب دهیاری‌ها واریز شده‌است.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 10:37
استاندار آذربایجان غربی:
تدابیر لازم برای جلوگیری از حوادث غیرمترقبه ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به اینکه این استان از جمله مناطق حادثه خیز کشور است، اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز حوادث غیرمترقبه بسیار ضروری است.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 09:59
رئیس جمهور:
راهکار حل مشکل کم‌آبی، مدیریت درست و اصلاح الگوی مصرف و کشت است
رئیس جمهور راهکار حل مشکل کم‌آبی را مدیریت درست و اصلاح الگوی مصرف و کشت دانست و گفت: مقرر شد کارگروهی زیرنظر استاندار سمنان تشکیل شود تا با مدیریت درست و راهکارهای مناسب، از منابع کنونی آب استان به نحوی استفاده شود که نگرانی مردم برطرف گردد.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 09:52
بیش‌ از ۷ هزار دانش‌آموز تکابی واکسن کرونا دریافت کرده‌اند
سرپرست آموزش و پرورش تکاب گفت: بیش از ۷ هزار نفر از دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال این شهرستان تاکنون ۲ دُز واکسن کرونا را را دریافت کرده اند که شامل ۹۰ درصد این گروه سنّی را شامل می‌شود.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 09:39
فرماندار تکاب: رشد و شکوفایی علمی کشور مسیر عملی استکبارستیزی است
فرماندار تکاب گفت: رشد و شکوفایی علمی کشور و موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان، جوانان و نوجوانان مسیر واقعی و راهکار عملی مقابله با استکبارجهانی است.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 09:36
برگزاری یادواره شهدای دانش آموز تکاب باحضور فرماندار
یاواره 23 شهید دانش آموز تکاب با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسوولان و خانواده های شهدا در سالن اجتماعات معلم این شهرستان برگزارشد.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 09:28
تاکید فرماندار تکاب بر حمایت از کارآفرینان
فرماندار تکاب گفت: حمایت از کارآفرینان و فعالان اقتصادی شهرستان و سرمایه گذاران تکابی در خارج از شهرستان ضروری است.
  • یکشنبه 9 آبان 1400 ساعت 14:24