پیام تسلیت فرماندار تکاب در پی درگذشت شهردار تخت سلیمان
فرماندار شهرستان تکاب در پیامی، درگذشت شهردار تخت سلیمان را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب متن پیام تسلیت امیر ستوده فر، به شرح زیر است:
  • شنبه 24 مهر 1400 ساعت 13:33
پنج کیلومتر راه سخت‌گذر روستایی در تکاب آسفالت شد
طرح آسفالت قطعه دوم محور دورافتاده و سخت‌گذر آقدره بخش تخت‌سلیمان در حدفاصل روستاهای آقدره وسطی و آقدره علیا به طول پنج کیلومتر با حضور فرماندار تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 20 مهر 1400 ساعت 09:58
فرماندار: ۲۵ کیلومتر راه روستایی در تکاب آسفالت می‌شود
فرماندار تکاب گفت: با نگاه ویژه در تخصیص اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی ۲۵ کیلومتر از محورهای روستایی این شهرستان تا یک سال عمرانی آینده بهسازی و آسفالت خواهدشد.
  • سه شنبه 20 مهر 1400 ساعت 09:55
۶ طرح عمرانی در روستاهای تکاب به بهره‌برداری رسید
۶ طرح عمرانی و زیربنایی با ۶۸ میلیارد ریال هزینه با حضور امام‌جمعه و فرماندار در روستاهای بخش مرکزی تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 23 شهریور 1400 ساعت 12:55
هم‌زمان با هفته دولت؛
سی‌اُمین روستای تکاب گازرسانی شد
فرماندار تکاب گفت: با بهره‌برداری از طرح گازرسانی به ۲ روستای "امین‌آباد" و "زینهار" بخش تخت سلیمان تعداد روستاهای گازدار تکاب به ۳۰ روستا رسید و هم‌اینک سه هزار و ۵۹۸ خانوار روستایی در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:43
عملیات احداث مرکز تصویربرداری بیمارستان تکاب آغازشد
عملیات اجرایی احداث ساختمان مرکز تصویربرداری سی‌تی اسکن و رادیولوژی بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی مهر امام علی (ع) تکاب به مناسبت هفته دولت با حضور امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی آغازشد.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:37
همزمان با هفته دولت؛
بهره‌برداری از ۱۴ طرح تولیدی و مخابراتی در تکاب آغاز شد
بهره‌برداری از ۱۳ طرح مخابراتی و یک طرح تولیدی در بخش کشاورزی با ۹۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه با حضور امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسوولان محلی تکاب آغازشد.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:34
همزمان با هفته دولت؛
۲۰طرح عمران روستایی در تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید
۲۰ طرح عمرانی و زیرساختی با ۴۵ میلیارد ریال هزینه به مناسبت هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی در روستاهای تابعه بخش تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • پنج شنبه 4 شهریور 1400 ساعت 09:23
فرماندار:
۲۹ طرح توسعه‌ای به‌مناسبت هفته دولت در تکاب به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار تکاب گفت: هم‌زمان با هفته دولت ۲۹ طرح توسعه‌ای در بخش‌های عمرانی، مخابراتی، تولیدی و خدماتی با ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در شهرهای تکاب و تخت سلیمان و مناطق روستایی به بهره‌برداری می‌رسد.
  • چهارشنبه 3 شهریور 1400 ساعت 08:20
فرماندار تکاب: خاطرات آزادگان مستندسازی و منتشر شود
فرماندار تکاب گفت: خاطرات آزادگان از دوران مبارزه و اسارت با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران جمع‌آوری و مستندسازی شده و به‌منظور آگاهی نسل جوان انقلاب منتشر شود.
  • سه شنبه 2 شهریور 1400 ساعت 12:26