فرماندار: سیل در ۱۲ روستای تکاب خسارت برجا گذاشت
فرماندار تکاب گفت: بارش شدید باران و جاری شدن سیل در ۱۲ روستای بخش های مرکزی و تخت‌سلیمان این شهرستان به منازل مسکونی، اماکن دامی، مزارع، انبارهای علوفه، خودروها، معابر عمومی و اداوات کشاورزی روستاییان خسارت وارد کرد.
  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 ساعت 11:19
فرماندار:
تامین اعتبار فاضلاب تکاب ضروری است
فرماندار تکاب در جلسه بررسی مشکلات شهرستان که با حضور نایب رئیس مجلس برگزارشد با بیان اینکه جاری شدن فاضلاب‌های خانگی در رودخانه‌های سطح شهر از مهمترین مشکلات و دغدغه‌های مردم تکاب است گفت: امیدواریم با تصویب ماده ۲۳ طرح جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب شهر تکاب در بودجه سال ۱۴۰۱ بخش اعظمی از مشکلات این شهرستان رفع و اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح تخصیص یابد.
  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 ساعت 11:08
استاندار: ۲۲۰۰ روستای آذربایجان‌غربی به شبکه اینترنت متصل هستند
استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۶ تنها ۱۶۰ روستای استان به شبکه اینترنت متصل بودند گفت: با اقدام‌ها و تلاش‌های انجام یافته در حال حاضر ۲ هزار و ۲۰۰ روستای استان از ارتباطات اینترنتی پایدار برخوردار هستند.
  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 ساعت 11:07
سفر نایب رییس مجلس به تکاب
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان وزارتی و مدیران آذربایجان‌غربی تلاش کنند تا مشکلات زیرساختی شهرهای تکاب، شاهیندژ، میاندوآب، چالدران و پلدشت سریع و با فوریت و حداکثر تا سه ماه آینده رفع‌شود.
  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 ساعت 11:04
فرماندار :
سیل ۲۰۹ میلیارد ریال به بخش کشاورزی تکاب خسارت وارد کرد
فرماندار تکاب گفت: بر اثر بارش شدید باران و تگرگ و جاری‌شدن سیل در ۲۲ روستای منطقه، ۲۰۹ میلیارد ریال خسارت به بخش‌های کشاورزی و دامی این شهرستان وارد شده است.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:09
فرماندار:
سیل به ۲۲ روستای تکاب خسارت زد
فرماندار تکاب گفت: سیل اخیر به ۲۲ روستای این شهرستان خسارت هایی وارد کرد که در روستای "آقدره سفلی" در بخش تخت‌سلیمان موجب خسارت‌های کلی به منازل مسکونی، مکان‌های دامی، خودروها و معابر عمومی و اراضی کشاورزی شد.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:07
فرماندار: اعتبارات عمرانی تکاب ۶۷ درصد افزایش یافت
فرماندار تکاب گفت: ۵۰۷ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال از منابع مختلف برای اجرای طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای این شهرستان در سال ۱۴۰۰ تصویب شده و اختصاص یافته‌ که نسبت به اعتبارات سال گذشته از افزایش ۶۷ درصدی برخوردار است.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:05
هم‌زمان با حضور وزیر بهداشت در آذربایجان‌غربی؛
۲ دستگاه اکسیژن‌ساز در بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی تکاب افتتاح‌شد
هم‌زمان با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در آذربایجان‌غربی ۲ دستگاه اکسیژن‌ساز در بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی مهر امام علی(ع) تکاب با حضور فرماندار و اعضای ستاد مقابله با کرونا شهرستان به صورت ارتباط تصویری افتتاح و راه‌اندازی‌ شد.
  • شنبه 19 تیر 1400 ساعت 07:35
فرماندار:
۲۳ روستای تکاب در هشت سال گذشته گازرسانی شد
فرماندار تکاب گفت: عملیات گازرسانی به ۲۳ روستای این شهرستان در دولت‌های یازدهم و دوازدهم به پایان رسید که منجر به بهره‌مندی بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی شده‌است.
  • سه شنبه 8 تیر 1400 ساعت 11:59
55.9 درصد رای دهندگان تکابی در انتخابات شرکت کردند
فرماندار:
فرماندار تکاب با اشاره به مشارکت 55.9 درصدی این شهرستان در انتخابات گفت: ۳۴هزار و ۴۹۴ نفر ازواجدان شرایط رای دادن، در انتخابات ۲۸ خرداد۱۴۰۰ شرکت‌کردند.
  • یکشنبه 30 خرداد 1400 ساعت 11:50