فرماندار:
نقاط کور پوشش اینترنت در تکاب به‌زودی رفع می‌شود
فرماندار تکاب گفت: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های انجام‌شده و به دستور ویژه استاندار آذربایجان‌غربی پوشش شبکه اینترنت در مناطق روستایی این شهرستان ارتقا می‌یابد و تا پایان سال دیگر هیچ نقطه کوری در منطقه وجود نخواهد داشت.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:38
فرماندار:
اجرای طرح جاده‌ای محور تکاب - دندی به دلیل وجود معارض متوقف نشود
فرماندار تکاب گفت: اجرای طرح عمرانی نیمه تمام احداث و آسفالت محور تکاب - تخت سلیمان - دندی تسریع یافته و ادامه این پروژه به دلیل وجود معارض و موانع نباید متوقف شود.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:34
راه دسترسی به ۳۰ روستای تکاب بازگشایی شد
فرماندار تکاب گفت: راه دسترسی ۳۰ روستای سخت‌گذر و دورافتاده این شهرستان که به علت بارش برف و کولاک شدید بسته شده‌بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:32
جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی تکاب با حضور معاون وزیر
معاون وزیر جهادکشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سفری یک روزه تکاب مشکلات بخش کشاورزی این شهرستان را مورد بررسی قرارداد.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 12:57
کارگاه جواهرسازی با 22 میلیارد ریال هزینه در تکاب راه‌اندازی شد
فرماندار تکاب گفت: یک کارگاه جواهرسازی و تولید زیورآلات طلا با 22 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این شهرستان راه اندازی شده و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
  • یکشنبه 14 دی 1399 ساعت 12:00
گرامیداشت روزپرستار در تکاب
در آیین ویژه ای با حضور فرماندار و امام جمعه خدمات پرستاران بخش‌های مختلف بیمارستان شهدای تکاب به ویژه کادر درمانی بخش ایزوله کرونا این بیمارستان با اهدا لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.
  • چهارشنبه 10 دی 1399 ساعت 12:33
فرماندار تکاب:
شهادت سردار سلیمانی برای نسل های انقلاب درس های بزرگی به جا گذاشت
فرماندار تکاب گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی، مکتب امام حسین(ع) و شهادت است و این شهید عزیز با فداکاری و اوج ایثارگری خود برای تمام نسل‌های انقلاب درس‌های بزرگی به جا گذاشتند.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 10:49
فرماندار جدید تکاب معرفی شد
در جلسه شورای اداری با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی، امیر ستوده فر به عنوان فرماندار جدید تکاب معرفی و از خدمات و تلاش‌های سیدهادی طباطبایی، سرپرست پیشین فرمانداری این شهرستان قدردانی شد. ستوده فر سابقه بخشداری مرکزی ارومیه را در کارنامه کاری خود دارد و از نیروهای استانداری آذربایجان‌غربی است.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 09:19
سرپرست فرمانداری:
بانک‌های تکاب از ازدحام مراجعان جلوگیری کنند
سرپرست فرمانداری تکاب با بیان اینکه بانک‌ها از ازدحام مراجعان باید جلوگیری کنند، گفت:رعایت دقیق فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای بی نقص پروتکل‌های بهداشتی مهمترین عواملی است که می تواند مانعی مقابل شیوع شدید بیماری کرونا باشد.
  • پنج شنبه 8 آبان 1399 ساعت 10:40
خیّران مدرسه‌ساز ۳۰ میلیارد ریال به توسعه فضاهای آموزشی تکاب کمک کردند
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: خیّران مدرسه‌ساز در سال‌جاری ۳۰ میلیارد ریال برای احداث کلاس‌های درس و توسعه فضاهای آموزشی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان کمک اهدا کرده‌اند.
  • چهارشنبه 30 مهر 1399 ساعت 09:24