شهرداری تکاب اعلام کرد؛
قطع و یا هرس درختان بدون اجازه شهرداری جرم محسوب می شود
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تکاب در اطلاعیه ای اعلام کرد: به موجب ماده ۱ قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها مصوب ۸۸ قطع و هرس هر نوع درخت در معابر و اماکن عمومی، خصوصی واقع در محدوده و حریم شهر بدون اجازه شهرداری ممنوع است.
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 10:27
اطلاعیه شبکه بهداشت و درمان تکاب؛
خدمات بهداشتی و درمانی با کد QR ارائه می شود
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب در اطلاعیه ای اعلام کرد: دریافت تمامی خدمات بهداشتی و درمانی در مراکزتابعه این شبکه منوط به ارائه کد QR ازسوی شهروندان است.
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 10:12
کشتی گیر تکابی قهرمان استان شد
مهدی رحمتی زاده ، کشتی گیر تکابی قهرمان مسابقات کشتی بزرگسالان استان آذربایجان غربی شد.
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 09:47
اطلاعیه شبکه دامپزشکی تکاب؛
دامداران بیماری تب برفکی را جدی بگیرند
روابط عمومی شبکه دامپزشکی تکاب در اطلاعیه ای اعلام کرد: دامداران شهرستان در اسرع وقت نسبت به واکسیناسیون دامهای خود بر علیه بیماری پر مخاطره و واگیر تب برفکی اقدام نموده و با اکیپ های اعزامی دامپزشکی همکاری نمایند .
  • یکشنبه 12 دی 1400 ساعت 09:43
فرماندار شهرستان تکاب به پویش سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی پیوست
در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرماندار شهرستان تکاب به پویش سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی پیوست.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 11:22
سرپرست اداره ورزش و جوانان تکاب معرفی شد
در جلسه ای باحضور فرماندار تکاب و معاون مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، "رضا کاکایی" به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان معرفی و مشغول به کارشد و از خدمات و تلاش های "رضا طلایی" رییس پیشین این اداره قدردانی گردید.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 11:06
مایه‌کوبی ۶۵۰۰ راس دام در تکاب آغازشد
مدیر شبکه دامپزشکی تکاب گفت: ۶ هزار و ۵۰۰ راس دام سنگین در مرحله دوم طرح واکسیناسیون علیه بیماری تب برفکی در این شهرستان مایه‌کوبی می‌شود.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 11:00
با پیگیری فرماندار محقق شد؛
50 تن سهمیه فوق العاده آرد به روستاهای سخت‌گذر تکاب تخصیص یافت
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار تکاب گفت: با توجه به پیگیری فرماندار این شهرستان در خصوص تامین و ارسال به موقع آرد زمستانی مناطق روستایی، 50 تُن آرد به عنوان سهمیه ویژه این فصل به روستاهای سخت‌گذر اختصاص یافت.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 10:51
گزارش/
ثبت جهانی، مسیر رونق دوباره فرش افشار تکاب
ثبت جهانی نشان فرش دستباف افشار تکاب در جنوب آذربایجان‌غربی بر اساس معاهده لیسبون در سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو) روزنه های امید برای احیا و مسیری برای رونق دوباره این هنرصنعت قدیمی و کهن منطقه فراهم کرده‌ است.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 10:47
گروه نمایشی "سپید" تکاب به جشنواره تئاتر فجر راه‌ یافت
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تکاب گفت: گروه نمایشی " سپید" این شهرستان با کسب رتبه نخست سی و سومین جشنواره تئاتر آذربایجان‌غربی راهی جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 10:45