فرماندار:
شهرداری تکاب به محله‌های کم‌برخوردار بیشتر توجه کند
فرماندار تکاب گفت: مدیریت شهری مرکز این شهرستان، محرومیت‌زدایی و آبادانی محله‌ها و مناطق کم‌برخوردار شهر و توجه ویژه به زیباسازی و توسعه مبلمان شهری را در اولویت برنامه‌های عملیاتی خود قراردهد
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 09:35
استاندار آذربایجان غربی: رفع موانع واحدهای تولیدی در دستور کار مدیران قرار گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و لزوم توجه به پشتیبانی و رفع موانع تولید، گفت: تلاش حداکثری برای رفع مشکلات و مانع زدایی از حوزه تولید در دستور کار مدیران دستگاه های ذی ربط قرار گیرد.
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 09:33
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
دولت قدردان همراهی و اعتماد مردم در موضوع کرونا است/ صیانت از جان مردم ایجاب می‌کند بر تردد از مرزها با دقت و جدیت نظارت شود/ بازگشایی هوشمند، نشاط و تحرک را به جامعه برگرداند
رئیس جمهور با قدردانی از همراهی مردم و تلاش کادر بهداشت و درمان در کاهش آسیب‌های کرونا، بر ضرورت حفظ و تقویت این روند با تاکید مضاعف بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و تداوم کنترل‌های دقیق و هوشمند بویژه در مرزهای کشور تاکید کرد.
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 09:29
فرماندار: بانوان کارآفرین تکاب برای احیای صنایع دستی منطقه تلاش کنند
فرماندار تکاب گفت: بانوان هنرمند، خلّاق و کارآفرین این شهرستان برای رونق تولیدات بومی و محلی و احیای صنایع دستی کهن و قدیمی منطقه تلاش کنند.
  • چهارشنبه 24 آذر 1400 ساعت 09:27
فرماندار تکاب:
پژوهش محوری در آموزش و پرورش گسترش یابد
فرماندار تکاب با اشاره به فرارسیدن هفته قرآن و عترت و روز پژوهش گفت: پژوهش رکن اساسی توسعه آموزشی است از این‌رو آموزش و پرورش باید دانش آموزان را از نمره محوری به سمت پژوهش محوری و انجام مطالعات وسیع هدایت کند.
  • چهارشنبه 24 آذر 1400 ساعت 09:24
فرماندار: ادارات تکاب در برنامه های ۹ دی و سالروز شهادت شهید سردار سلیمانی اهتمام ویژه داشته باشند
فرماندار تکاب در جلسه شورای فرهنگ عمومی با بیان اینکه خواص و عموم جامعه نباید در حوادث و وقایع مهم دچار خطا و لغزش شوند گفت: مقام معظم رهبری روز گذشته در دیدار با پرستاران به نقش متعالی حضرت زینب (س) در روشنگری قیام عاشورا اشاره فرمودند و امروز نیز ما باید برای تبیین و روایت درست حوادث انقلاب اسلامی در این مسیر حرکت کنیم.
  • سه شنبه 23 آذر 1400 ساعت 09:07
سند "ثبت جهانی فرش دست‌باف تکاب" رونمایی شد
سند ثبت جهانی فرش دست‌باف افشار تکاب در جنوب آذربایجان‌غربی با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران و جمعی از مسوولان استانی و محلی و فعالان این حوزه طی آیینی رونمایی شد.
  • شنبه 20 آذر 1400 ساعت 12:39
رییس مرکز ملی فرش ایران: خانه خلّاق فرش در تکاب راه‌اندازی می‌شود
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: باتوجه به ثبت جهانی نشان فرش دست‌باف افشار تکاب، به‌زودی خانه خلاق فرش در این شهرستان راه‌اندازی خواهد شد.
  • شنبه 20 آذر 1400 ساعت 12:22
ثبت جهانی فرش دستباف تکاب رویداد بزرگی است
فرماندار تکاب با اشاره به ثبت جهانی نشان فرش دستباف افشار گفت: فرش دستباف افشار تکاب یکی از ویژگی‌های هویتی این شهرستان است از این‌رو مراسم رونمایی از سند ثبت جهانی فرش افشار تکاب رویداد بزرگی به شمار می‌رود.
  • پنج شنبه 18 آذر 1400 ساعت 09:34
حضور سرزده استاندار آذربایجان غربی در خوابگاه دانشجویی دانشگاه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی ساعاتی پیش به صورت سرزده با حضور در خوابگاه دانشجویان پسر و دختر دانشگاه پردیس نازلو در ارومیه با تعدادی از دانشجویان این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
  • پنج شنبه 18 آذر 1400 ساعت 09:32