افتتاح طرح های عمران شهری تکاب باحضور فرماندار
2 طرح عمران شهری شامل طرح اصلاح هندسی میدان استاد اباصلت صادقی و بهسازی ورودی شهر تکاب و آسفالت مسیر بیمارستان مهر امام علی (ع)، طرح احداث و تعریض پل شریف آباد روز سه شنبه باحضور فرماندار و امام جمعه، رییس شورای شهر و سرپرست شهرداری و جمعی از مسوولان تکاب به بهره برداری رسید.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:33
در مجمع نمایندگان استان در مجلس و با حضور وزیر راه و شهرسازی مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: زیر ساخت های عمرانی استان، اقتصادی شود/ آذربایجان غربی ظرفیت تبدیل شدن به بندر خشک در منطقه را دارد
با پیگیری های محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور تمامی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، وزیر و معاونین وزیر راه و شهرسازی برگزار شد . در این جلسه مسائل و مشکلات حوزه ساخت و توسعه و بهسازی راه های استان مورد بررسی قرار گرفت.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 13:58
آیت ‌الله رئیسی در سومین گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم:
باید فاصله‌مان را با مردم کمتر و کمتر کنیم/ خنثی‌سازی و رفع تحریم‌ها با قوت دنبال می‌شود/ در یکصدمین روز فعالیت دولت بیش از 100 میلیون دوز واکسن تزریق شده است
رئیس جمهور در پاسخ به سوالی درباره سرعت انجام سفرهای استانی رئیس جمهور و همراهی بدنه دولت با این مسئله، بیان داشت: بدنه دولت باید همراه شود زیرا ما خدمتگزار مردم هستیم؛ بدنه دولت باید خودش را برای یک کار به موقع و به هنگام برای مردم، آماده کند چرا که مردم کار با تاخیر را نمی پسندند.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 13:53
معاونان اجرایی و روابط عمومی دفتر استاندار معرفی شدند
در مراسمی که با حضور مدیر کل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری و مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، آقایان سیدحمید ساداتی و حجت فیروزبخت به ترتیب عنوان معاونان اجرایی و روابط عمومی دفتر استاندار معرفی شدند.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 13:51
بازدید فرماندار تکاب از موسسه های خیریه و سازمان های مردم نهاد
فرماندار تکاب از موسسه های خیریه سروش و جهارده معصوم (س) بازدید کرد و ضمن دیدار و گفتگو با مدیران عامل و اعضای این انجمن های غیردولتی مردم نهاد، در جریان فعالیت های نیکوکارانه و داوطلبانه آنان قرارگرفت.
  • پنج شنبه 11 آذر 1400 ساعت 12:13
معاون فرماندار:
۳۰ تن سهمیه فوق العاده آرد به روستاهای سختگذر تکاب تخصیص یافت/ آموزش نانوایان جهت افزایش کیفیت نان
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار تکاب گفت: با توجه به پیگیری و دستور فرماندار تکاب در خصوص تامین و ارسال به موقع آرد زمستانی مناطق روستایی ۳۰ تُن آرد به عنوان سهمیه ویژه زمستان به روستاهای سختگذر این شهرستان اختصاص یافته است.
  • پنج شنبه 11 آذر 1400 ساعت 12:10
بادستور فرماندار تکاب انجام شد؛
اجرای طرح هادی در روستای ۹ خانواری برنجه؛
ابالفضل بدخشی، بخشدار تخت سلیمان گفت: به دنبال بازدید فرماندار تکاب از روستای ۹ خانواری و سختگذر برنجه و دستور ایشان مبنی بر ساماندهی معابر و سهولت تردد، طرح هادی و مسیرگشایی و جدول گذاری این روستا برای اولین بار اجراشد.
  • پنج شنبه 11 آذر 1400 ساعت 11:55
استاندار آذربایجان غربی:
رسانه ها خبرهای امیدآفرین از استان منعکس کنند/ ایرنا رسانه مرجع و با تجربه است/ از ظرفیت رسانه های برای معرفی بیشتر قابلیت های استان استفاده شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ایرنا رسانه ای مستقل، حاکمیتی، با تجربه و با سابقه به شمار می رود، گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی، به رسانه ای مرجع با اطلاعات دقیق و شفاف در استان تبدیل شود.
  • پنج شنبه 11 آذر 1400 ساعت 10:36
فرماندار:
بسترهای توسعه صنایع معدنی در تکاب فراهم شود
فرماندار تکاب گفت: بسترها و شرایط لازم برای ایجاد و توسعه صنایع پایین دست وابسته به معادن با تلاش سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در شهرستان فراهم شود.
  • چهارشنبه 10 آذر 1400 ساعت 12:50