نشست مشترک فرمانداران و مدیران تکاب و دیواندره برگزار شد
نشست مشترک فرماندار و امام جمعه دیواندره و فرماندار و امام جمعه اهل تسنن و روسای ادارات تکاب روز شنبه در فرمانداری تکاب برگزار شد.
  • یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 13:37
فرماندار:
اورژانس هوایی نقطه عطف خدمات درمانی در تکاب است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، نشست تخصصی آموزش امداد هوایی با حضور فرماندار تکاب برگزار شد و در این کارگاه آموزشی، رییس مرکز ایمنی پرواز هوانیروز استان و پرسنل و کارشناسان مرکز فوریت های پزشکی استان زنجان نکات آموزشی و تخصصی لازم برای ارائه خدمات اورژانس هوایی در تکاب را ارائه کردند.
  • سه شنبه 11 دی 1397 ساعت 13:56
دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی با فرماندار تکاب
فرماندار تکاب در این دیدار گفت: جمعیت هلال احمر تکاب با کمترین امکانات بیشترین خدمات و امداد رسانی را در زمان وقوع بحران ها انجام می دهد.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 10:25
فرماندار:
«سنگ فرش طلا » برند شهر تکاب می شود
فرماندار تکاب گفت: «سنگ فرش طلا» با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های این شهرستان به عنوان برند این شهر معرفی و به زودی ثبت خواهد شد.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 10:21
مدرسه ۲ کلاسه روستای گوله گوله با حضور فرماندار تکاب به بهره برداری رسید
مدرسه ۲ کلاسه روستای دورافتاده گوله گوله بخش تخت سلیمان تکاب صبح امروز با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسوولان محلی به بهره برداری رسید.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 10:20
رسیدگی فرماندار تکاب به مشکلات شهروند معلول
فرماندار تکاب برای انجام ملاقات عمومی یک شهروند معلول از دفتر کار خود خارج شد و به دیدار این شهروند در حیاط فرمانداری رفت.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 10:14
فرماندار تکاب:
همکاری اصناف و نظارت مستمر از مولفه های مهم تنظیم بازار است
فرماندار تکاب گفت: همکاری و مشارکت اصناف و بازاریان و اعمال نظارت های دقیق و مستمر از مولفه های اصلی تنظیم بازار به شمار می رود.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 10:10
پیام تسلیت فرماندار تکاب به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی
بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون ضایعه جانکاه و تاسف بار ارتحال ملکوتی عالم وارسته، استاد برجسته حوزه علمیه، شخصیت ممتاز و وفادار انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی، رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، خسرانی بزرگ و مصیبتی دردناک برای ملت ایران است.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 10:05
پیام فرماندار تکاب به مناسبت صدمین سال تاسیس ثبت احوال
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت احوال نماد مترقی هویت ایرانیان و نموداری از تلاش ساکنان این مرز و بوم برای ثبت و ضبط وقایع حیاتی از روزگاران قدیم است.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 10:01
<< < 2