فرماندار تکاب:
گازرسانی به شهر تخت سلیمان دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد/ آسفالت 25 کیلومتر از محور تکاب - دندی تا شهریور 1402 تکمیل می شود
فرماندار تکاب گفت: عملیات گازرسانی به شهر تخت سلیمان و هشت روستای تابعه این بخش در حال اتمام است و تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهدرسید.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 14:35
گزارش تصویری/
قدرانی معتمدان شهر تخت سلیمان از اقدامات جهادی فرماندار تکاب
جمعی از معتمدان محلی شهر تخت سلیمان، شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر در دیدار روز پنج شنبه خود با فرماندار تکاب از اقدامات و تلاش های جهادی و پیگیری های شبانه روزی اسماعیل حیدری آزاد در راستای توسعه و رفع محرومیت از شهرستان به ویژه آسفالت محور و سایر اقدامات در تخت سلیمان تشکر و قدردانی کردند.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 14:34
استاندار آذربایجان‌غربی:
سهم گردشگری در اشتغال استان باید افزایش یاید / پتانسیل های گردشگری آذربایجان‌غربی بیشتر معرفی شوند / موانع سرمایه گذاری در بخش گردشگری استان برداشته می شود
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به وجود ظرفیت‌های بی نظیر گردشگری در این استان گفت: این ظرفیت‌ها بویژه برای ایجاد فرصت های اشتغال همچنان بالقوه باقی مانده و در حال حاضر، سهم این بخش در اشتغال این خطه از کشور بسیار کم است.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 14:24
فرماندار: درمانگاه "طبّ کار" در تکاب احداث می شود
فرماندار تکاب گفت: درمانگاه "طبّ کار" با 500 میلیارد ریال اعتبار توسط کارخانه طلا زرشوران در این شهرستان احداث خواهدشد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 12:30
گزارش تصویری/
بازدید استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی امروز در پنجاهمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از شرکت های طیور غرب ارومیه و کیهان دارو شیمی، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه های تولیدی شد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 12:29
فرماندار: زمین مورد نیاز اجرای پنج طرح عمرانی در تکاب تامین شد
فرماندار تکاب گفت: اعتبار و زمین موردنیاز برای احداث پنج طرح عمرانی در بخش های بهداشت و درمان و فرهنگی تامین گردید و عملیات اجرایی آنها آغاز خواهدشد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 12:22
استاندار:
ظرفیت های خدادادی آذربایجان غربی بی نظیر است / نگاه دولت مردمی سیزدهم به آذربایجان‌غربی یک نگاه توسعه‌ای است/ از ظرفیت‌های قانونی برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه این استان ظرفیت‌های خدادادی بی نظیر اقتصادی دارد، گفت: اتلاق پسوند محرومیت به آذربایجان‌غربی ظلم به مردم این منطقه است.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 12:20
پازل خوش رنگ هم‌افزایی برای توسعه آذربایجان‌غربی
هفته گذشته نشست هم اندیشی با حضور بسیاری از مسوولان کنونی و البته مدیران سابق آذربایجان غربی و مدیران اهل این استان که مسوولیت در سطح ملی دارند، برگزار شد، پازل خوش رنگ هم افزایی برای توسعه این خطه از کشور که باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه روزافزون استفاده کرد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 12:17
گزارش تصویری/
دیدار مدیران شرکت های دانش بنیان با استاندار آذربایجان‌غربی
جمعی از مدیران شرکت های دانش بنیان استان با محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی دیدار و گفتگو کردند.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 12:12
معاون استاندار آذربایجان غربی: مردم در توطئه اخیر دشمنان پای انقلاب ایستادند
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مردم در توطئه اخیر دشمنان پای انقلاب و آرمان‌های شهدا ایستادند و تمام قد از آن دفاع کردند.
  • شنبه 26 آذر 1401 ساعت 14:07
<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10