معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
تحقق نهضت گلخانه‌ سازی در آذربایجان غربی نیازمند فرهنگ سازی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: فرهنگ سازی در بین کشاورزان استان پیش نیاز توسعه و تحقق نهضت ایجاد گلخانه‌های کشاورزی است.
  • چهارشنبه 16 فروردین 1402 ساعت 14:44
ساعت کار دستگاه‌های اجرایی آذربایجان غربی در رمضان اعلام شد
ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی ساعات کاری دستگاه های اجرایی استان از شانزدهم ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.
  • چهارشنبه 16 فروردین 1402 ساعت 14:31
فرماندار: سوانح رانندگی و میزان سرقت نوروز امسال در تکاب کاهش یافت
فرماندار تکاب گفت: سوانح رانندگی و میزان سرقت در تعطیلات عید نوروز امسال در این شهرستان کاهش یافت و حتی تصادف منجر به فوت دراین ایام در تکاب رخ نداد.
  • سه شنبه 15 فروردین 1402 ساعت 13:41
دیدار نوروزی فرمانده انتظامی تکاب با فرماندار
سرهنگ مظفری نسبت، فرمانده انتظامی شهرستان، رییس عقیدتی و سیاسی و حفاظت اطلاعات این فرماندهی روز سه شنبه به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان با حیدری آزاد، فرماندار تکاب دیدار کردند.
  • سه شنبه 15 فروردین 1402 ساعت 13:41
دیدار نوروزی فرماندار و امام جمعه تکاب
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب روز سه شنبه به مناسبت عید نوروز و آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان با حجت الاسلام کوهی، امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 15 فروردین 1402 ساعت 13:40
بیانیه شورای فرهنگ عمومی تکاب در مورد مسئله حجاب
عفاف و حجاب این روزها تنها یک مصونیت جسمی نیست بلکه مصونیت اندیشه‌ای است که دشمن آن را به مسئله‌ای جهانی تبدیل کرده و با استفاده از فضای رسانه ای و تبلیغات مسموم به تقابل مستقیم با فرهنگ و ارزش‌های جامعه مسلمان ایرانی پرداخته است.
  • دوشنبه 14 فروردین 1402 ساعت 13:50
حضور استاندار آذربایجان‌غربی در برنامه زنده تلویزیونی "طنین" شبکه بین المللی سحر
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی در برنامه زنده تلویزیونی "طنین" شبکه بین المللی سحر حضور می یابد.
  • دوشنبه 14 فروردین 1402 ساعت 13:50
فرماندار: ادارات تکاب فصل کار عمرانی را از دست ندهند
فرماندار تکاب با بیان اینکه ادارات و دستگاه های اجرایی فصل کار عمرانی را از دست ندهند، گفت: مدیران شهرستان، اجرای پروژه های مهم را با سرعت و شتاب مناسب پیش از آغاز فصل سرما پیگیری کنند.
  • دوشنبه 14 فروردین 1402 ساعت 13:49
برگزاری اولین دیدار مردمی فرماندار تکاب در سال 1402
اولین برنامه ملاقات های مردمی فرماندار تکاب در سال 1402 روز دوشنبه برگزارشد و طی آن جمعی از شهروندان بی واسطه و رو در رو با اسماعیل حیدری آزاد دیدار و گفتگو کردند و مشکلات خود را با وی در میان گذاشتند.
  • دوشنبه 14 فروردین 1402 ساعت 13:49
استاندار آذربایجان غربی:
تهیه سند توسعه فعالیت‌های قرآنی در اولویت باشد / از ظرفیت فضای مجازی برای فعالیت های قرآنی بیشتر استفاده شود / از راه اندازی مجمع خیرین قرآنی در استان استقبال می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم توجه همه جانبه به توسعه فعالیت‌های فرهنگی با محوریت قرآن کریم گفت: در این راستا تهیه سند توسعه فعالیت‌های قرآنی در استان باید در اولویت بوده و به صورت جدی در دستور کار مسئولان مربوطه قرار گرفته و به سرعت تدوین شود.
  • دوشنبه 14 فروردین 1402 ساعت 13:48