حضور رئیس جمهور در یادمان شهید محمد بروجردی + تصاویر
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی که به منظور افتتاح سامانه انتقال آب به دریاچه ارومیه، به استان آذربایجان غربی سفر کرده است، از یادمان شهید محمد بروجردی فرمانده فاتح جبهه‌های غرب در دوران دفاع مقدس، در شهرستان نقده بازدید و به مقام والای ایشان و شهیدان انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.
  • جمعه 5 اسفند 1401 ساعت 12:29
رئیس جمهور وارد آذربایجان‌غربی شد
رئیس جمهور کشورمان دقایقی پیش برای افتتاح طرح تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه وارد فرودگاه شهید باکری شد.
  • جمعه 5 اسفند 1401 ساعت 12:28
وزیر نیرو: افتتاح تونل انتقال آب آغازی برای احیای کامل دریاچه ارومیه است
وزیر نیرو با اشاره به اینکه اجرای طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه از جمله بزرگترین طرح‌های احیای این دریاچه است، گفت: این پروژه سرآغازی برای احیای کامل دریاچه ارومیه است.
  • جمعه 5 اسفند 1401 ساعت 12:28
با حضور رئیس جمهور انجام شد؛
بهره برداری رسمی از تونل انتقال آب سد کانی‌سیب به دریاچه ارومیه + تصاویر
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، رئیس جمهور که صبح امروز به منظور افتتاح و بهره برداری از تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه به آذربایجان غربی سفر کرده است، در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهید باکری مورد استقبال نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی قرار گرفت.
  • جمعه 5 اسفند 1401 ساعت 12:28
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
امروز شاهد افتتاح یکی از بزرگترین پروژه های زیست محیطی خاورمیانه هستیم / تمامی تالاب های اقماری دریاچه ارومیه در سال جاری احیا شد
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: امروز شاهد افتتاح یکی از بزرگترین پروژه های زیست محیطی خاورمیانه و غرب آسیا با حضور رئیس جمهور محترم هستیم.
  • جمعه 5 اسفند 1401 ساعت 12:28
رئیس جمهور:
احداث سامانه انتقال آب به دریاچه ارومیه گواه توجه جمهوری اسلامی و دولت مردمی به محیط زیست است / حق‌آبه کشاورزان و حق احدی در اجرای این پروژه ضایع نخواهد شد
رئیس جمهور گفت: طرحی که امروز افتتاح شد، یک طرح ملی است که اگر چه در ارومیه احداث شده است، اما منافع آن صرفاً مربوط به استان‌های آذربایجان غربی و شرقی نیست بلکه مربوط به منطقه و سراسر کشور بوده و نشان‌دهنده اهمیتی است که جمهوری اسلامی و دولت مردمی برای حیات دریاچه ارومیه و حفاظت از محیط‌ زیست قائل است.
  • جمعه 5 اسفند 1401 ساعت 12:28
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
دولت سیزدهم عزم جدی برای احیای دریاچه ارومیه دارند / توجه به معیشت مردم در اولویت برنامه‌های احیای دریاچه ارومیه است
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: حاکمیت و دولت سیزدهم عزم جدی برای احیای دریاچه ارومیه دارند.
  • جمعه 5 اسفند 1401 ساعت 12:27
جمعه پنجم اسفند ماه؛
افتتاح سامانه انتقال آب به دریاچه ارومیه با حضور رئیس‌جمهور
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: بهره‌برداری رسمی از سامانه انتقال آب به دریاچه ارومیه روز جمعه هفته جاری با حضور رئیس‌جمهورآغاز می شود.
  • پنج شنبه 4 اسفند 1401 ساعت 11:07
برگزاری جلسه ستاد راهیان نور شهرستان تکاب
جلسه ستاد راهیان نور شهرستان تکاب روز چهار شنبه باحضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه و جمعی از روسای ادارات برگزارشد.
  • چهارشنبه 3 اسفند 1401 ساعت 14:23
فرماندار تکاب:
ارزش های دفاع مقدس به جوانان بازگو شود
فرماندار تکاب گفت: اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای تبیین خدمات و دستاور های نظام و ارزش های دوران دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان است.
  • چهارشنبه 3 اسفند 1401 ساعت 14:23