سرپرست معاونت سیاسی استانداری آذربایجان‌غربی:
رفع مشکلات معیشتی، نیازمند کار جهادی مدیران است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی با بیان اینکه نگاه دولت سیزدهم به ظرفیت‌های داخل کشور است، گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی، مدیران کار شبانه‌روزی و جهادی را در پیش بگیرند.
  • سه شنبه 26 بهمن 1400 ساعت 12:05
باحضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی
سرپرست فرمانداری تکاب معرفی شد
در مراسمی باحضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی "اسماعیل حیدری آزاد" به عنوان سرپرست فرمانداری تکاب معرفی شد و از خدمات "امیر ستوده فر" فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی گردید.
  • سه شنبه 26 بهمن 1400 ساعت 11:49
ادای احترام سرپرست معاونت سیاسی استاندار به مقام والای شهدای گمنام تکاب
رضا ابراهیمی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در ابتدای ورود به تکاب با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام والای شهدای گمنام این شهرستان ادای احترام کردند.
  • سه شنبه 26 بهمن 1400 ساعت 11:44
استاندار آذربایجان غربی: نهضت بزرگ گلخانه در استان راه ‌اندازی می شود/ بخش کشاورزی از پیشرانهای مهم توسعه استان است / سند توسعه کشاورزی استان تدوین شود
استاندار آذربایجان ‌غربی گفت: با توجه به اینکه میزان گلخانه در استان بسیار ناچیز است، باید یک نهضت بزرگ احداث گلخانه در آذربایجان غربی ایجاد شود.
  • سه شنبه 26 بهمن 1400 ساعت 11:24
سرپرست فرماندارى تکاب منصوب شد
با حکم استاندار آذربایجان غربی سرپرست فرماندارى تکاب منصوب شد
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 09:40
وزیر جهاد کشاورزی وارد ارومیه شد
وزیر جهاد کشاورزی صبح امروز دوشنبه با استقبال محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، از طریق فرودگاه بین المللی شهید باکری، وارد ارومیه شد.
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 09:17
استاندار آذربایجان غربی: مدیران نسبت به احصاء و رفع مشکلات واحدهای تولیدی همت کنند
استاندار آذربایجان غربی با تا‌کید بر رفع موانع تولید و حمایت بیشتر از واحدهای تولیدی و صنعتی استان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان باید به دنبال احصاء مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی بوده و برای حل این مشکلات همت مضاعف داشته داشته باشد.
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 09:16
استاندار آذربایجان غربی:
معادن یکی از پیشران‌های مهم توسعه اقتصادی استان هستند
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت معادن استان گفت: معادن یکی از پیشران‌های مهم اقتصادی استان هستند که باید از این ظرفیت مهم حداکثر بهره مندی را در توسعه استان و اشتغال زایی داشت.
  • یکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت 10:54
تکاب پربارش ترین شهر آذربایجان غربی در 24 ساعت گذشته
رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: در 24 ساعت گذشته شهرستان تکاب با 18 میلیمتر بارندگی پربارش ترین شهر استان بوده است.
  • یکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت 10:52
در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان
استاندار آذربایجان غربی: پسوند محرومیت باید از نام استان برداشته شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این استان از نعمات و موهبت های الهی فراوانی برخوردار است، گفت: با توجه ویژه دولت سیزدهم، موضوع محرومیت زدایی از این استان باید در دستور کار جدی بخش های مختلف قرار گیرد و از ظرفیت های استان به بهترین شکل ممکن استفاده شود.
  • یکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت 10:50
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10