استاندار آذربایجان غربی: مدیران به دنبال جذب اعتبارات ملی باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هدف از سفرهای شهرستانی بهره گیری از نظرات همه نخبگان و اقشار مردم در ریل گذاری توسعه است گفت: در اتاق های بسته برای شهرستانها تصمیم گیری نمی کنیم.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:32
استاندار آذربایجان غربی: تامین مطالبات بحق مردم، وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است
استاندار آذربایجان غربی گفت: تنها راه برون رفت ما از وضعیت کنونی، جذب سرمایه گذار است و دستگاههای متولی با هرگونه سنگ اندازی یا کندسازی روند سرمایه گذاری در استان با شدت برخورد کنند.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:26
استاندار آذربایجان غربی: روند توسعه استان نباید متوقف شود
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه روند توسعه استان نباید متوقف شود، گفت: با تدوین یک برنامه اصولی پیش‌بینی شده، روند توسعه با قدرت دنبال شود.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:25
فرماندار تکاب: جشن‌های دهه امامت و ولایت با مشارکت مردم برگزار شود
فرماندار تکاب گفت: جشن‌های دهه امامت و ولایت و برنامه‌های اعیاد سعید قربان و غدیرخم با مشارکت همگانی و حضور مردم برگزار شده و همه مردم شهر و روستاها پای کار باشند.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 09:00
فرماندار تکاب با اهدا شاخه گل هفته قوه قضاییه را به قضات و کارکنان دادگستری و دادسرا تبریک گفت
همزمان با سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و گرامیداشت هفته قوه قضاییه اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب با اهدا شاخه گل ضمن تبریک این ایام از تلاش ها و زحمات رییس دادگستری، دادستان، قُضات و کارکنان مجموعه دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 11:30
دیدار فرماندار تکاب با رییس دادگستری و دادستان به مناسبت هفته قوه قضاییه
همزمان با سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب با ابراهیم بابامرادی، رییس دادگستری و مهدی تقی زاده، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیدار و این مناسبت را به ایشان تبریک گفت.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 11:28
فرماندار تکاب: شیوه‌های جدید آموزشی در پیشگیری از اعتیاد ضروری است
فرماندار تکاب گفت: دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از جمله نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، بهزیستی و دانشگاه‌ها باید آموزش‌های لازم را به جوانان و خانواده‌ها جهت پیشگیری از اعتیاد با شیوه‌ها و ابزارهای نُوین ارایه کنند.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 11:10
در دیدار با سفیر ژاپن در جمهوری اسلامی ایران انجام شد؛
تقدیر استاندار آذربایجان غربی از حمایت ژاپن برای احیای دریاچه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی، احیای دریاچه ارومیه را اولویت دولت سیزدهم برشمرد و از حمایت ژاپن برای احیای این دریاچه قدردانی کرد.
  • چهارشنبه 8 تیر 1401 ساعت 12:06
استاندار آذربایجان غربی:
با آغاز به کار دولت سیزدهم توجه به مناطق کمتر برخوردار آذربایجان غربی شتاب گرفته است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با آغاز به کار دولت سیزدهم، توجه به مناطق کمتر برخوردار و توسعه زیرساخت ها در این مناطق سرعت و شتاب گرفته است.
  • چهارشنبه 8 تیر 1401 ساعت 12:04
فرماندار تکاب: ظرفیت معدن سنگ برای کاهش بیکاری منطقه استفاده شود
فرماندار تکاب گفت: وضعیت اقتصادی و اشتغال در این شهرستان با وجود تعداد زیاد معادن مناسب نیست، از این رو معادن فعال سنگ در کاهش نرخ بیکاری و اشتغال جوانان منطقه دستگاه های اجرایی را همراهی کنند.
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 09:05
<< < 3 4