بازدید فرماندار تکاب از زمین مورد نظر برای احداث شهرک صنوف آلاینده و برگزاری جلسه در محل
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، فرماندار و جمعی از روسای ادارات تکاب برای ایجاد مقدمات احداث شهرک صنوف آلاینده به محل زمین مورد نظر رفتند و ضمن بررسی موقعیت این زمین در جلسه ای فنی و عملیاتی در محل، موانع و مشکلات فراروی احداث این شهرک را بررسی کردند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:32
آیین ویژه روز جهانی معلولان در تکاب برگزار شد
همزمان با روز جهانی معلولان آیین ویژه ای با حضور فرماندار تکاب، امام جمعه اهل تسنن، روسای ادارات، جمعی از معلولان و خانواده های آنان و مددکاران و مربیان بهزیستی به منظور تجلیل از جامعه معلولان و فعالان عرصه خدمات رسانی به آنان در سالن اجتماعات معلم تکاب برگزار شد.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:29
بازدید فرماندار تکاب از طرح های عمران شهری
فرماندار تکاب از روند اجرای طرح های عمرانی شهرداری تکاب از جمله عملیات تسطیح و زیرسازی انتهای بلوار نبوت شریف آباد به سمت وادی رحمت اهل تسنن بازدید کرد.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:26
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با حضور فرماندار تکاب برگزار شد
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی تکاب با حضور فرماندار برگزار شد.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:23
بازدید فرماندار تکاب از اتاق اصناف
فرماندار تکاب در بازدید از اتاق اصناف، با اعضای این اتاق دیدار و گفت و گو کرد و در نشستی به بررسی مشکلات واحدها و اتحادیه های صنفی شهرستان پرداخت.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:21
وزیر آموزش و پرورش:
مشکلات تکاب را در جلسه هیئت دولت مطرح می کنم
سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری تکاب در خصوص مشکلات این شهرستان، افزود: این مشکلات از جمله وضعیت جاده ها، تکمیل بیمارستان، احداث فاضلاب شهری و بیکاری جوانان را به طور حتم در جلسه هیات دولت مطرح خواهم کرد و به استحضار رییس جمهوری خواهم رساند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:18
فرماندار تکاب:
استقبال پرشور از رییس جمهوری نشانه وفاداری ملت به انقلاب است
فرماندار تکاب با اشاره به استقبال پرشور و شایسته اهالی آذربایجان غربی از رییس جمهوری گفت: این استقبال نشانه تداوم وفاداری مردم این استان به آرمان های انقلاب اسلامی است.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:12
فرماندار:
30 درصد ذخیره طلای کشور در تکاب است
فرماندار تکاب گفت: این شهرستان با دارا بودن 2 معدن بزرگ طلا و ذخیره 32 میلیون و 700 هزار تن کانسنگ طلا، 30 درصد از ذخایر این ماده ارزشمند فلزی کشور را در خود جای داده است.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:08
معلمان تکاب مشکلات خود را با وزیر در میان گذاشتند
جمعی از فرهنگیان و معلمان حق التدریس تکاب با وزیر آموزش و پرورش که در قالب سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی در این شهرستان حضور یافته بود، دیدار کردند و مشکلات خود را با «سید محمد بطحایی» در میان گذاشتند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 10:59
وزیر آموزش و پرورش:
وحدت و همگرایی رمز پیروزی ما در جنگ اقتصادی است
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ملت ایران در چهل سال گذشته در برابر سخت ترین تحریم ها مقاومت کردند، گفت: با وحدت، همسویی و همگرایی آحاد مردم از تحریم ها عبور می کنیم و در جنگ نابرابر اقتصادی پیروز می شویم.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 10:56