ابراهیمی: باید به مسائل جوانان رسیدگی کرد
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: سازمان‌های مردم نهاد حوزه جوانان باید موضوعات و دغدغه‌های مربوط به جوانان به عنوان ظرفیت بزرگ جامعه را به دور از شعارزدگی و بصورت صادقانه مطرح و پیگیری کنند.
  • چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401 ساعت 11:40
برگزاری نشست مشترک استاندار آذربایجان‌غربی با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی
استاندار آذربایجان غربی در این نشست ضمن تشریح آخرین وضعیت روند اجرای پروژه ها در شهرستانهای مختلف و روند جذب سرمایه گذار در استان، گفت: برنامه های توسعه ای استان در حوزه سفرهای شهرستانی تهیه شده و آذربایجان غربی برای سفر استانی ریاست جمهوری آماده است.
  • چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401 ساعت 11:37
باهماهنگی فرماندار تکاب انجام شد؛
امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علمی - کاربردی آذربایجانغربی و شرکت طلای زرشوران
با هماهنگی بعمل آمده توسط فرماندار تکاب مبنی بر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و اجرای سیاستهای دولت مردمی آیت الله رییسی و عنایات ویژه استاندار محترم ، سرپرست دانشگاه علمی - کاربردی آذربایجان غربی و مدیرعامل شرکت طلای زرشوران در دفتر فرماندار حاضرشده و برای اولین بار تفاهم نامه همکاری 3جانبه با نظارت فرماندار امضاشد.
  • دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 ساعت 13:44
فرماندار: ادارات نگاه وسیع به حل مشکلات روستاها داشته باشند/ برنامه الحاق اراضی به محدوده های روستایی سریع انجام شود
فرماندار تکاب گفت: برنامه الحاق اراضی و افزایش محدوده های روستایی در سفر استاندار آذربایجان غربی به تکاب پیشنهاد شد و مورد تصویب قرار گرفت و این پیشنهاد نه تنها در تکاب بلکه در سایر شهرهای استان هم اجرا می شود.
  • دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 ساعت 13:41
برگزاری اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری تکاب باحضور فرماندار
اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری تکاب روز چهارشنبه به ریاست فرماندار و باحضور شهردار، رییس و اعضای شورای شهر و جمعی از روسای ادارات برگزارشد.
  • دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 ساعت 13:39
فرماندار: راهپیمایی روز قدس در شهرهای تکاب و تخت سلیمان برگزار می شود/تاکید برحضور جدی و موثر آحاد مردم و مسوولان در حمایت از مقاومت فلسطین
فرماندار تکاب گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به صورت باشکوه در شهرهای تکاب و تخت سلیمان برگزار خواهدشد.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 13:36
گزارش تصویری/
قدردانی از تلاش های مدیران دستگاه های اجرایی تکاب در ستادهای خدمات سفر و راهیان نور
طی مراسمی با حضور فرماندار از تلاش های بی وقفه و خدمات رسانی اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در راستای ایجاد امنیت و آرامش در چهارشنه آخر سال و تعطیلات عید، ستاد خدمات سفر و میزبانی مناسب از مهمانان نوروزی و همکاری با ستاد راهیان نور شهرستان تجلیل و قدردانی شد.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 13:23
استاندار آذربایجان غربی: با همکاری دستگاهها، در مسیر رفع مشکلات مردم گام برداریم / مسئولان پیگیر مطالبات و پاسخگوی مردم باشند
استاندار آذربایجان غربی گفت: با هم اندیشی مسئولان و صاحب نظران بخش های مختلف، حتماً می توانیم مشکلات و معضلات استان را بررسی و رفع کنیم.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 13:21
بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از نوار و پایگاه های مرزی ارومیه
استاندار آذربایجان‌غربی غربی و رییس شورای تامین استان از نوار و پایگاه های مرزی ارومیه بازدید و از تلاشهای شبانه روزی مرزبانان غیور ایران اسلامی در حراست از مرزهای کشور قدردانی کرد.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 13:19
گزارش تصویری/
برگزاری اولین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تکاب
اولین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تکاب به همت رییس دادگستری و دادستان و همراهی فرماندار برگزارشد.
  • پنج شنبه 1 اردیبهشت 1401 ساعت 13:24