استاندار آذربایجان غربی:
افزایش درآمد مرزنشینان از اولویت های دولت سیزدهم است / مرز و تجارت مرزی پیشران توسعه استان می باشد
استاندار آذربایجان غربی گفت: خدمات رسانی به مناطق توسعه نیافته در کنار تامین امنیت و بهبود وضعیت اقتصادی و افزایش درآمد مرزنشینان از اولویت های دولت سیزدهم می باشد.
  • دوشنبه 31 مرداد 1401 ساعت 13:04
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
نقش مردم در اجرای برنامه های احیای دریاچه ارومیه پررنگتر می شود
دبیر کارگروه نجات ملی دریاچه ارومیه یکی از مهمترین رویکردها و برنامه های ستاد احیای این دریاچه را تقویت نقش مردم و اولویت بخشی به مشارکتهای مردمی و استفاده از ظرفیت های این بخش برشمرده و گفت: نجات دریاچه ارومیه بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست.
  • دوشنبه 31 مرداد 1401 ساعت 13:01
فرماندار:
اجرای طرح های محرومیت زدایی در روستای قلعه جوق تکاب آغازشد
فرماندار تکاب گفت: در راستای اجرای سیاست های محرومیت زدایی دولت مردمی و انقلابی آیت الله رییسی عملیات اجرایی طرح هادی و توسعه زیرساختهای عمرانی روستای قلعه جوق بخش مرکزی با یک میلیارد ریال اعتبار دولتی آغازشد.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 13:50
استاندار آذربایجان غربی:
آمادگی کامل برای پذیرایی از زائران اربعین در مرز تمرچین وجود دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به انتخاب مرز تمرچین پیرانشهر به عنوان یکی از مبادی ورودی به کشور عراق در ایام زیارت اربعین گفت: با تلاش شبانه روزی اعضای ستاد استانی، آمادگی کامل برای پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین (ع) در این مرز را فراهم کرده‌ایم.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 13:48
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
تقویت روابط با همسایگان از سیاست‌های مهم دولت سیزدهم است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: تقویت روابط با همسایگان از سیاست‌های مهم و دارای اولویت دولت سیزدهم به شمار می‌رود و در همین راستا، ما هم سعی در ارتقای روابط با استان سلیمانیه اقلیم عراق و منطقه راپرین داریم.
  • یکشنبه 30 مرداد 1401 ساعت 13:46
فرماندار: تسهیلات 500 میلیارد ریالی کمیته امداد برای ایجاد اشتغال در تکاب پرداخت می شود
فرماندار تکاب گفت: با پیگیری های متعددی که انجام شد، کمیته امداد امام خمینی(ره) با تخصیص 500 میلیارد ریال اعتبار برای پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در شهرستان موافقت کرد.
  • شنبه 29 مرداد 1401 ساعت 13:42
گزارش تصویری/
حضور فرماندار تکاب در جمع اهالی روستای سبیل
فرماندار تکاب که روز شنبه برای بازدید و بهره برداری از طرح تامین آب شرب به روستای سبیل از توابع بخش مرکزی رفته بود ساعتی در جمع صمیمی اهالی این روستا حضور یافت و ساده و بی تکلّف با کشاورزان و گندمکاران هم سفره شد و پای صحبت ها و درد دل های آنان نشست.
  • شنبه 29 مرداد 1401 ساعت 13:31
فرماندار تکاب: مشکل کم آبی روستای سبیل رفع شد
فرماندار تکاب گفت: مشکل قطعی های مکرر و کمبود آب شرب روستای سبیل با اقدام فوری بخشداری مرکزی و اداره آب و فاضلاب و ساماندهی یک حلقه چاه آب و ایجاد تاسیسات پمپاژ و لوله گذاری با 600 میلیون ریال هزینه جهت تامین آب مخزن روستا رفع شد.
  • شنبه 29 مرداد 1401 ساعت 13:25
باحضور فرماندار؛
مسابقات مینی فوتبال روستاییان و عشایر تکاب آغازشد
اولین دوره مسابقات مینی فوتبال روستاییان و عشایر تکاب(جام پرچم) کنگره ملی شهدای ورزشکار، روزشنبه باحضور فرماندار تکاب درورزشگاه جهان پهلوان تختی آغازشد.
  • شنبه 29 مرداد 1401 ساعت 13:19
استاندار آذربایجان غربی: مدیران استان به دنبال جذب اعتبارات ملی، باشند / خدمات دولت به اطلاع مردم برسد
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه مدیران به دنبال جذب اعتبار ملی باشند، گفت: برای جذب اعتبارات ملی، از ظرفیت های مختلف جهت دفاع از حق مردم استان استفاده شود.
  • شنبه 29 مرداد 1401 ساعت 13:16