معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی:
روان‌سازی صادرات و واردات به صورت جدی دنبال شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: روان‌سازی در حوزه صادرات و واردات استان که یکی از مهمترین ظرفیت‌های آن تجارت بین‌الملل است، ضروری بوده و با تمامی توان اجرایی شود.
  • پنج شنبه 27 بهمن 1401 ساعت 14:48
انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین استانداری و مخابرات آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، در راستای اجرای سیاست های دولت به منظور ایجاد و توسعه خدمات الکترونیکی بر بستر فیبر نوری، تفاهم نامه همکاری فیمابین استانداری آذربایجان غربی و شرکت مخابرات آذربایجان غربی با موضوع ایجاد بستر فیبر نوری و واگذاری سرویس برای 25 نقطه بخشداری های مرکزی و غیرمرکزی استان منعقد شد.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:37
پیام استاندار آذربایجان‌ غربی در پی شهادت مظلومانه مدافع نظم و امنیت «شهید محمدرضا حاجی حسینلو»
استاندار آذربایجان غربی در پی شهادت مظلومانه مدافع نظم و امنیت «شهید محمدرضا حاجی حسینلو» که در راستای تأمین نظم و امنیت مردم زلزله زده شهرستان خوی، به خیل شهدا پیوست، پیامی صادر کرد.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:34
استاندار آذربایجان غربی:
حضور مسئولان در کنار مردم از نکات بارز مدیریت زلزله شهرستان خوی بود
استاندار آذربایجان غر با اشاره به حضور رییس جمهور محترم ، معاون محترم اول رییس جمهور ، وزیر محترم کشور و مسئولان ارشد کشور در مناطق زلزله زده شهرستان خوی گفت: حضور مسئولان در کنار مردم از نکات بارز مدیریت زلزله شهرستان خوی بود و این مسئله نشان داد دولتمردان در کنار مردم اند و در سختی ها آنان را تنها نمی گذارند.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:28
در نخستین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401 انجام شد؛
قدردانی وزیر کشور از استاندار آذربایجان‌غربی
وزیر کشور امروز در نخستین رویداد مدیریت بحران ایران قوی 1401، با اهدای لوح تقدیری از اقدامات و نقش موثر استاندار آذربایجان‌غربی در کاهش خطرپذیری و اقدام به پیشگیری در مخاطرات طبیعی قدردانی کرد.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:26
استاندار آذربایجان‌غربی:
به روند بازسازی مناطق زلزله شهرستان خوی شتاب داده می شود / با نگاهی پیشگیرانه، مقاوم سازی واحدهای مسکونی در شهرستان خوی دنبال خواهد شد / امیدآفرینی و رفع نگرانی های زلزله زدگان ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با روحیه جهادی، به روند نوسازی و بازسازی مناطق زلزله شهرستان خوی شتاب داده خواهد شد.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:24
گزارش تصویری/
دیدار اعضای انجمن صنفی حمل و نقل کشور با استاندار آذربایجان‌غربی
اعضای انجمن صنفی حمل و نقل کشور امروز با استاندار آذربایجان‌غربی دیدار و گفتگو کردند.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 12:08
معاون استاندار: ایجاد واحدهای فرآوری در معادن آذربایجان غربی ضروری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه این استان با دارا بودن 51 نوع ماده معدنی یکی از استان های معدنی کشور است، گفت: ایجاد و راه اندازی صنایع پایین دستی و واحدهای فرآوری مواد معدنی در این استان ضروری است.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 11:55
باحضور معاونان وزیران صمت و نیرو؛
عملیات اجرایی سامانه فاضلاب شهری تکاب آغاز شد
عملیات اجرایی احداث سامانه فاضلاب شهری تکاب با هفت هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار روز سه شنبه به مناسبت دهه فجر باحضور معاونان وزرای نیرو و صمت، معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و امام جمعه، نماینده مردم تکاب و شاهیندژ در مجلس و جمعی از مدیران کل استانی آغاز شد.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 15:09
گام بزرگ برای توسعه تکاب برداشته شد؛
مراسم کلنگ زنی طرح احداث سامانه فاضلاب شهری تکاب
طرح سامانه فاضلاب شهری تکاب به عنوان یکی از الزامات و نیازهای توسعه تکاب پس از سال ها انتظار به همت دولت سیزدهم تامین اعتبار و عملیات احداث آن همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی آغاز شد.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 15:05