کمک 150 میلیون ریالی فرماندار تکاب برای احداث واحد مسکونی بانوی سرپرست خانوار
فرماندار تکاب روز چهارشنبه در جریان حضور میدانی در روستای حاجی بابا سفلی از روند احداث یک واحد مسکونی برای بانوی سرپرست خانوار مددجوی امداد بازدید نمود و علاوه بر مساعدت های قبلی بخشدار مرکزی، جهت ساخت و تکمیل آن مبلغ 150 میلیون ریال کمک نقدی پرداخت کرد.
  • پنج شنبه 13 مرداد 1401 ساعت 09:17
گزارش تصویری/
حضور فرماندار تکاب در جمع عزاداران حسینی
فرماندار تکاب چهارشنبه شب باحضور در مسجد جامع در مراسم عزاداری شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شرکت کرد و هم نوا با عزاداران حسینی و عاشقان خاندان عصمت و طهارت(ع) بر سر و سینه زد.
  • پنج شنبه 13 مرداد 1401 ساعت 09:09
گزارش تصویری/
بازدید فرماندار تکاب از صنایع وابسته به بخش کشاورزی
فرماندار تکاب روز چهارشنبه همزمان با فصل برداشت گندم، از سیلوی 30 هزارتُنی گندم در جاده بیجار و واحد جدید بوجاری گندم و بسته بندی حبوبات و غلات بازدید و روند خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان منطقه را ارزیابی کرد.
  • چهارشنبه 12 مرداد 1401 ساعت 10:26
آغاز به کار بزرگترین واحد بوجاری گندم در تکاب باحضور فرماندار
فاز اول بزرگترین و مجهزترین واحد بوجاری و بسته بندی گندم، غلات و حبوبات و دانه بندی انواع بذر رو ز چهارشنبه باحضور فرماندار تکاب آغاز به کار کرد.
  • چهارشنبه 12 مرداد 1401 ساعت 10:03
فرماندار اعلام کرد:
افزایش80 درصدی خرید گندم از کشاورزان تکاب
فرماندار تکاب گفت: امسال تاکنون 5 هزار و 500 تُن گندم مازاد برنیاز کشاورزان این شهرستان توسط سیلوی گندم دورباش خریداری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 80 درصدی برخوردار است.
  • چهارشنبه 12 مرداد 1401 ساعت 09:56
فرماندار: پروژه های عمرانی راکد تکاب فعال شده است
فرماندار تکاب گفت: پروژه های عمرانی راکد این شهرستان که چند سال متوقف شده بود از پنج ماه گذشته فعال و اکنون تکاب به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است.
  • سه شنبه 11 مرداد 1401 ساعت 12:24
بازدید مدیرکل بازرسی آذربایجان غربی و فرماندار تکاب از طرح های عمرانی نیمه تمام
فرماندار تکاب و مدیرکل سازمان بازرسی آذربایجان غربی روز سه شنبه از چند طرح عمرانی نیمه تمام و پروژه های در دست احداث شهرستان بازدید و وضعیت پیشرفت فیزیکی، مشکلات فنی و اعتباری آنها را بررسی کردند.
  • سه شنبه 11 مرداد 1401 ساعت 12:18
استاندار آذربایجان‌غربی:
مدیران واحد های تولیدی از ظرفیت بازارهای منطقه برای صادرات استفاده کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پتانسیل مرزی بودن استان گفت: باید از این فرصت برای عرضه محصولات تولیدی در استان به بازارهای هدف همسایه استفاده کرد.
  • سه شنبه 11 مرداد 1401 ساعت 11:49
فرماندار تکاب: آسفالت محور روستایی چهارطاق در چند روز آینده آغاز می شود
فرماندار تکاب گفت: تسطیح و زیرسازی محور سختگذر روستایی چهارطاق به پایان رسیده و با پیگیری هایی که انجام دادیم، عملیات آسفالت این محور تا چند روز آینده آغاز خواهدشد.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 10:52
استاندار آذربایجان‌غربی: همه ظرفیت ها برای بهبود وضع مناطق کم برخوردار به کار گرفته شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم توجه ویژه به مناطق کم برخوردار استان به ویژه شهر ارومیه گفت: باید از همه ظرفیت ها درحوزه های مختلف به ویژه بخش درآمدی در این حوزه استفاده لازم در چارچوب قانون صورت گیرد.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 10:46