پیام تبریک استاندار آذربایجان غربی به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح(ع)
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح(ع) پیام تبریکی صادر کرد.
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 14:11
دیدار استاندار آذربایجان‌غربی با 2 خانواده مسیحی در ارومیه
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی عصر امروز به مناسبت سالروز میلاد حضرت عیسی مسیح (علیه السلام) و آغاز سال جدید میلادی، با حضور در منزل دو مددجوی مسیحی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ضمن تبریک سال جدید میلادی از آنان دلجویی کرد.
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 14:09
گزارش تصویری/
ملاقات مردمی استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، بیست و سومین دیدار چهره به چهره محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی با تعدادی از اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 14:06
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: زیر ساختها در مناطق محروم و حاشیه نشین بهبود می یابد
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برنامه های استان برای رفع محرومیت از مناطق حاشیه نشین و محروم گفت: با تلاشهای صورت گرفته و توجه به توسعه زیرساخت ها در این مناطق، شاهد بهبود وضعیت معیشتی و رفع مشکلات در حوزه زیرساختی در این مناطق خواهیم بود.
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 14:03
دیدار دهیاران بخش تخت سلیمان با فرماندار تکاب؛
حیدری آزاد: اکنون در تمام روستاهای تکاب فعالیت عمرانی انجام می شود/ افتتاح گازرسانی به شهر و 13 روستای تخت سلیمان در دهه فجر
فرماندار تکاب با بیان اینکه با پیگیری جذب اعتبارات و فعال کردن طرح های نیمه تمام در تمام روستاهای منطقه کار عمرانی انجام می شود گفت:در هفته دولت امسال 32 میلیارد ریال طرح توسعه ای در 11 روستای بخش به بهره برداری رسید و معابر داخل برخی روستاها از جمله امین آباد آسفالت و معابر روستاهای دورافتاده از جمله قراولخانه ویژه پیگیری و ساماندهی شد.
  • شنبه 3 دی 1401 ساعت 14:47
دیدار جمعی از روسای ادارات تکاب با فرماندار
جمعی از روسای ادارات و مدیران دستگاه های اجرایی تکاب روز شنبه با فرماندار دیدار و انتخاب اسماعیل حیدری آزاد به عنوان فرماندار برتر در جشنواره شهید رجایی استان براساس شاخص های عمومی و اختصاص سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی را تبریک گفتند.
  • شنبه 3 دی 1401 ساعت 14:45
دیدار رییس و کارکنان اداره امور مالیاتی تکاب با فرماندار؛
حیدری آزاد: اعتبارات عمرانی تکاب بیش از 2 برابرشد
فرماندار تکاب گفت: با پیگیری هایی که انجام شد اعتبارات عمرانی شهرستان در سال 1401 از 810 میلیارد ریال به هزار و 650 میلیارد ریال افزایش یافته که شاهد رشد بیش از 2 برابری اعتبارات شهرستان هستیم.
  • شنبه 3 دی 1401 ساعت 14:41
برف روبی محورهای مواصلاتی تکاب
عملیات برف روبی و بازگشایی محور تکاب - شاهیندژ و گردنه مایین بلاغ توسط راهداران انجام شد.
  • شنبه 3 دی 1401 ساعت 14:38
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
اختصاص تمامی اعتبار مصوب سفر ریاست جمهوری در رابطه با احیای دریاچه ارومیه / اصلاح الگوی کشت باید به سود کشاورز منجر شود / کشت گلخانه ای در استان توسعه می یابد
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با تاکید بر رعایت اصلاح الگوی کشت توسط گشاورزان استان گفت: اصلاح الگوی کشت برای احیای دریاچه ارومیه باید منجر به سود اقتصادی و معیشتی برای کشاورزان باشد.
  • شنبه 3 دی 1401 ساعت 12:37
استاندار آذربایجان غربی:
اقدامات بازدارنده علیه دشمنان ادامه خواهد داشت / امنیت کامل و پایدار در آذربایجان غربی برقرار است
استاندار آذربایجان غربی گفت: تا خلع سلاح کامل ضدانقلاب و بیرون راندن آنها از منطقه، اقدامات بازدارنده علیه دشمنان ادامه خواهد داشت.
  • شنبه 3 دی 1401 ساعت 12:34