استاندار آذربایجان غربی:
دولت پیگیر بهبود وضعیت زلزله‌زدگان شهرستان خوی است / 40 اردوگاه در مناطق زلزله زده خوی راه اندازی شده است / مردم به شایعات توجه نکنند
استاندار آذربایجان‌غربی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده فیرورق گفت: هیات دولت یکشنبه آینده میزبان طرح، برنامه و مصوبات جهت بهبود وضعیت زلزله‌زدگان منطقه خوی و فیرورق است.
  • چهارشنبه 12 بهمن 1401 ساعت 13:56
معاون اول رئیس جمهور:
دولت از تمامی ظرفیت‌ها برای بازگشت زلزله‌زدگان به زندگی عادی استفاده می‌کند
معاون اول رییس جمهور با اشاره به بررسی مشکلات زلزله زدگان شهرستان خوی در حوزه های مختلف گفت: مردم مطمئن باشند که دولت همه تلاش خود را برای آرامش مردم و بازگشت زلزله زدگان به زندگی عادی به کار خواهد گرفت.
  • چهارشنبه 12 بهمن 1401 ساعت 13:55
گزارش تصویری/
حضور معاون اول رئیس جمهور در جلسه مدیریت بحران شهرستان خوی
معاون اول رئیس جمهور از برخی اردوگاهها و کمپ های اسکان اضطراری زلزله زدگان شهر خوی بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه خدمات‌رسانی به خانواده‌های مستقر در این اردوگاهها قرار گرفت.
  • چهارشنبه 12 بهمن 1401 ساعت 13:53
اطلاعیه/
اخبار زلزله خوی را از مراجع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری کنید
از مردم عزیز خواهشمندیم در خصوص روند امداد رسانی به زلزله زدگان شهرستان خوی ضمن توجه نکردن به شایعه‌سازی و شایعه‌پراکنی ها، اخبار را از مراجع رسمی و خبرگزاری‌های معتبر که منتشر می‌ شود پیگیری کنند.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 15:13
فرماندار تکاب:
پروژه زیست محیطی سد باطله کارخانه طلا زرشوران در دهه فجر به بهره برداری می رسد
فرماندار تکاب گفت: طرح زیست محیطی سد باطله مجتمع معادن و صنایع معدنی طلا زرشوران با ظرفیت دپوی مواد 20 میلیون تُنی و با هزار و 450 میلیارد ریال هزینه در دهه فجر به بهره برداری می رسد.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 13:17
فرماندار:
20تُن آرد به روستاهای سختگذر تکاب ارسال شد/ توزیع 80 تُن سهمیه ویژه آرد در روستاهای فاقد نانوایی در نیمه دوم امسال
فرماندار تکاب گفت: با پیگیری های انجام یافته و اتخاذ تدابیر و تمهیدات زمستانی امروز، یکشنبه 20 تُن آرد به صورت ویژه به روستاهای فاقد نانوایی واقع در مناطق سخت گذر و برفگیر ارسال شد تا اهالی این روستاها مشکلی در زمینه پخت نان و تامین آرد نداشته باشند.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 13:13
فرماندار: هشت مادر باردار از روستاها به بیمارستان تکاب منتقل شدند
فرماندار تکاب گفت: هشت مادر باردار از روستاهای سخت‌گذر تکاب جهت زایمان ایمن و سلامت در هفته جاری و جلوگیری از گرفتار شدن در برف و کولاک با تمهیدات به موقع به بیمارستان مهر امام علی(ع) این شهرستان منتقل شده و تحت مراقبت قرار گرفتند.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 13:11
فرماندار: کارگروه ارتقا فضای مجازی در تکاب تشکیل شود
فرماندار تکاب گفت: کارگروه ارتقا فضای مجازی با همکاری دستگاه های مرتبط با امور جوانان و نوجوانان در این شهرستان تشکیل شود.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 12:49
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تکاب باحضور فرماندار
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش تکاب روز سه شنبه به ریاست فرماندار و باحضور جمعی از روسای ادارات و دستگاه های اجرایی و بانک های عامل برگزارشد.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 12:47
گفت‌وگوی تلفنی رئیس‌جمهور با استاندار آذربایجان غربی
رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلفنی با استاندار آذربایجان غربی، بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم به منظور تامین سرپناه و اسکان مناسب زلزله‌زدگان شهرستان خوی تاکید کرد.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 12:24