پیام تبریک فرماندار تکاب به مناسبت روز دانشجو؛
نهاد دانشگاه به برکت انقلاب اسلامی متحول شد
فرماندار تکاب در پیامی با تبریک 16 آذر، روز دانشجو نوشت: به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، در نهاد دانشگاه تحولی عظیم رخداد داد که منشا توسعه و تعالی کشور در 43 سال گذشته بود.
  • چهارشنبه 16 آذر 1401 ساعت 13:04
پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت بزرگداشت 16 آذر روز دانشجو
شانزده آذر که نماد ملّی مبارزه دانشجویان مسلمان با استکبار جهانی و رژیم منحوس ستم‌شاهی است، تا قیام قیامت در سولوحه‌ تاریخ مبارزات حق‌طلبانه‌ جنبش دانشجویان متدین و آزادی‌خواه خواهد درخشید و درفش با صلابت ظلم‌ستیزی که به خون شهیدان مظلوم دانشجو مزین است، همچنان بر قلّه‌ رفیع مقاومت و پایداری در اهتزاز خواهد بود.
  • چهارشنبه 16 آذر 1401 ساعت 13:02
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
روند اجرای پروژه های عمرانی آذربایجان غربی تسریع می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: روند اجرای پروژه های عمرانی استان در حوزه های مختلف با اهتمام دستگاههای متولی تسریع می شود.
  • چهارشنبه 16 آذر 1401 ساعت 12:59
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
توجه به بهبود معیشت، اشتغال زایی و محرومیت زدایی، اولویت دولت است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: توجه به بهبود معیشت، اشتغال زایی و محرومیت زدایی اولویت نخست فرمانداران در شهرستان ها باشد.
  • چهارشنبه 16 آذر 1401 ساعت 12:57
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
فرمانداران به صورت جدی پیگیر تامین مطالبات مردم باشند
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: فرمانداران با بررسی علت برخی نارضایتی ها، به صورت جدی پیگیر تامین مطالبات مردم باشند.
  • چهارشنبه 16 آذر 1401 ساعت 12:33
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی:
دولت متعهد به تحقق وعده های خود به مردم است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت سیزدهم با تمام توان متعهد به تحقق وعده های خود به مردم بوده و مدیران استانی نیز در این مسیر گام برمی دارند.
  • چهارشنبه 16 آذر 1401 ساعت 12:28
فرماندار تکاب:
آسفالت محور سخت‌گذر کرفتو آغازشد/ تحقق وعده های دولت سیزدهم
فرماندار تکاب گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت محور دورافتاده و سخت‌گذر کرفتو در بخش مرکزی این شهرستان به طول پنج کیلومتر از امروز آغازشد.
  • دوشنبه 14 آذر 1401 ساعت 14:03
استاندار آذربایجان‌غربی:
به دنبال حضور سرمایه گذاران بزرگ در استان هستیم / مقدمات سرمایه‌گذاری شستا در استان فراهم شده است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای ارتقای شاخص‌های مختلف در استان گفت: افزایش نرخ سرمایه‌گذاری از اهداف مهم توسعه در این استان به شمار می‌رود و در این زمینه به دنبال حضور سرمایه گذاران بزرگ در استان هستیم‌.
  • دوشنبه 14 آذر 1401 ساعت 13:24
استاندار آذربایجان غربی:
شستا از ظرفیت های اقتصادی خود برای سرمایه گذاری در استان استفاده کند / تکمیل حلقه‌ مفقوده اقتصادی شدن بخش ریلی را دنبال می‌کنیم/ ظرفیت ها و زمینه های مختلف سرمایه گذاری در استان فراهم است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تاکنون فقط به صورت محدود در حوزه مسافری از حمل و نقل ریلی در این استان استفاده شده است، گفت: ما به دنبال تکمیل حلقه‌های مفقوده اقتصادی شدن بخش ریلی هستیم.
  • دوشنبه 14 آذر 1401 ساعت 13:23
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی:
"شستا" آماده سرمایه گذاری در آذربایجان غربی است / با همراهی استاندار آذربایجان غربی، زمینه‌های سرمایه گذاری در استان احصا شده است
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: آمادگی لازم برای سرمایه گذاری روی مزیت‌های بالقوه و بکر آذربایجان غربی در این مجموعه وجود دارد و با همراهی استاندار آذربایجان غربی ، این زمینه‌ها به خوبی احصا و فرایند سرمایه گذاری صورت می‌گیرد.
  • دوشنبه 14 آذر 1401 ساعت 13:21