جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی تکاب با حضور معاون وزیر
معاون وزیر جهادکشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سفری یک روزه تکاب مشکلات بخش کشاورزی این شهرستان را مورد بررسی قرارداد.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 12:57
کارگاه جواهرسازی با 22 میلیارد ریال هزینه در تکاب راه‌اندازی شد
فرماندار تکاب گفت: یک کارگاه جواهرسازی و تولید زیورآلات طلا با 22 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این شهرستان راه اندازی شده و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
  • یکشنبه 14 دی 1399 ساعت 12:00
گرامیداشت روزپرستار در تکاب
در آیین ویژه ای با حضور فرماندار و امام جمعه خدمات پرستاران بخش‌های مختلف بیمارستان شهدای تکاب به ویژه کادر درمانی بخش ایزوله کرونا این بیمارستان با اهدا لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.
  • چهارشنبه 10 دی 1399 ساعت 12:33
فرماندار تکاب:
شهادت سردار سلیمانی برای نسل های انقلاب درس های بزرگی به جا گذاشت
فرماندار تکاب گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی، مکتب امام حسین(ع) و شهادت است و این شهید عزیز با فداکاری و اوج ایثارگری خود برای تمام نسل‌های انقلاب درس‌های بزرگی به جا گذاشتند.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 10:49
فرماندار جدید تکاب معرفی شد
در جلسه شورای اداری با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی، امیر ستوده فر به عنوان فرماندار جدید تکاب معرفی و از خدمات و تلاش‌های سیدهادی طباطبایی، سرپرست پیشین فرمانداری این شهرستان قدردانی شد. ستوده فر سابقه بخشداری مرکزی ارومیه را در کارنامه کاری خود دارد و از نیروهای استانداری آذربایجان‌غربی است.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 09:19
سرپرست فرمانداری:
بانک‌های تکاب از ازدحام مراجعان جلوگیری کنند
سرپرست فرمانداری تکاب با بیان اینکه بانک‌ها از ازدحام مراجعان باید جلوگیری کنند، گفت:رعایت دقیق فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای بی نقص پروتکل‌های بهداشتی مهمترین عواملی است که می تواند مانعی مقابل شیوع شدید بیماری کرونا باشد.
  • پنج شنبه 8 آبان 1399 ساعت 10:40
خیّران مدرسه‌ساز ۳۰ میلیارد ریال به توسعه فضاهای آموزشی تکاب کمک کردند
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: خیّران مدرسه‌ساز در سال‌جاری ۳۰ میلیارد ریال برای احداث کلاس‌های درس و توسعه فضاهای آموزشی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان کمک اهدا کرده‌اند.
  • چهارشنبه 30 مهر 1399 ساعت 09:24
سرپرست فرمانداری تکاب:
فضای مجازی ظرفیت بزرگی برای بازشناسی دوران دفاع مقدس است
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی، بسترهای استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را برای معرفی و بازشناسی ارزش‌های دوران دفاع مقدس به جوانان و نسل چهارم انقلاب فراهم کنند.
  • چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 09:32
عملیات آسفالت محور تکاب - شاهین‌دژ آغاز شد
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: عملیات اجرایی آسفالت‌ریزی محور تکاب - شاهین‌دژ به طول ۱۵ کیلومتر در ۲ قطعه آغاز شد.
  • شنبه 22 شهریور 1399 ساعت 10:08
تقویم "ایثار و شهادت" در تکاب تدوین می‌شود
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: روزشمار مجاهدت‌ها و جانفشانی های رزمندگان این شهرستان در هشت سال جنگ تحمیلی به مناسبت چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس با عنوان " تقویم ایثار و شهادت" تدوین و منتشر می‌شود.
  • شنبه 22 شهریور 1399 ساعت 10:07