پیام تبریک فرماندار تکاب به مناسبت روز جهانی تئاتر
بنام خالق زیبائیها روز بیست و هفتم مارس مصادف با هفتم فروردین ماه ، روز جهانی تئاتر ، هنری که سبک و سیاقش هرگز قدیمی نشده و در دل تمامی مردم دنیا جای دارد، بر هنرمندان و هنردوستان بـه ویژه اصحاب هنرهای نمایشی مبارک اسماعیل حیدری آزاد
  • دوشنبه 8 فروردین 1401 ساعت 13:52
کولاک شدید در جاده های تکاب/ از تردد شبانه خودداری کنید
ستاد مدیریت بحران تکاب در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به یخبندان و کولاک شدید در جاده های منتهی به تکاب و لغزنده بودن مسیرها، از همه شهروندان به ویژه مسافران و گردشگران نوروزی تقاضا می کنیم از تردد شبانه و غیر ضروری در محورهای مواصلاتی شهرستان خودداری کنند.
  • دوشنبه 8 فروردین 1401 ساعت 13:51
استاندار آذربایجان غربی: امنیت پایدار، زمینه حضور سرمایه گذاران را در استان فراهم کرده است
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با معاون هماهنگ کننده ناجا با قدردانی از تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در توسعه و ایجاد امنیت پایدار در استان، گفت: آذربایجان غربی یکی از استانهای امن منطقه است و این امنیت موجب شده که سرمایه گذاران زیادی برای حضور و سرمایه گذاری در استان اعلام آمادگی کنند. .
  • دوشنبه 8 فروردین 1401 ساعت 13:20
استاندار آذربایجان غربی: از توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی در استان حمایت می کنیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: از واحدهای موفقی که علاقمند به توسعه واحد تولیدی خود در راستای افزایش فرصت های اشتغال و تولید هستند، حمایت می کنیم.
  • دوشنبه 8 فروردین 1401 ساعت 13:18
12 خودرو گرفتار در کولاک برف گردنه مایین بلاغ تکاب رهاسازی شدند
رییس جمعیت هلال احمر تکاب گفت: سرنشینان 12 خودرو که ساعاتی پیش در گردنه برفی مایین بلاغ محور تکاب - شاهیندژ گرفتار کولاک شدید شده بودند، توسط نجاتگران جاده‌ای امداد رسانی و رهاسازی شدند.
  • دوشنبه 8 فروردین 1401 ساعت 10:52
استاندار آذربایجان غربی: عزم جدی برای تقویت بخش خصوصی در استان داریم / ظرفیت های ناشناخته استان شناسایی شوند
استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از مهمترین اهداف و برنامه های دولت در سال جاری، حمایت از بخش خصوصی است و ما نیز در استان عزمی جدی برای تقویت این بخش داریم
  • دوشنبه 8 فروردین 1401 ساعت 10:49
استاندار آذربایجان غربی: نرخ اشتغال در استان افزایش می یابد/ از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در راستای افزایش تولید استفاده می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان "تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین"، گفت: اولویت جدی مدیریت استان در سال 1401 همانند سال گذشته، مانع زدایی و حمایت از بخش تولید در راستای ایجاد فرصت های اشتغال و افزایش تولید در استان خواهد بود.
  • دوشنبه 8 فروردین 1401 ساعت 10:47
تخت سلیمان، میزبان گردشگران نوروزی
مسافران و گردشگران نوروزی که به تکاب در جنوب آذربایجان غربی سفر کرده‌اند از مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان بازدید و به تماشای جشن نوروزگاه 1401 در این محل نشستند
  • یکشنبه 7 فروردین 1401 ساعت 13:23
پیگیری مستمر فرماندار تکاب برای بازگشایی محور روستایی آق اطاق اوریات
پس از پیگیری های مستمر فرماندار تکاب جهت بازگشایی سریع محور آق اطاق اوریات و تامین یک دستگاه بولدوزر از ارومیه، این محور با تلاش 16 ساعته راهداران برف روبی و بازگشایی شد.
  • یکشنبه 7 فروردین 1401 ساعت 13:21
راه دسترسی چمن متحرک با دستور فرماندار بازگشایی شد
راه دسترسی اثر طبیعی و جاذبه گردشگری چمن متحرک چملی گول پس از دستور و پیگیری فرماندار تکاب برف روبی و در پنجمین روز عید نوروز بازگشایی شد.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 13:41
<< < 5 6 7