فرماندار تکاب:
زیرساخت های کشور به برکت انقلاب اسلامی توسعه یافته است
فرماندار تکاب گفت: ایجاد خدمات گسترده و امکانات زیربنایی و توسعه مناطق محروم کشور در 43 سال گذشته به برکت انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا محقق شده است.
  • پنج شنبه 17 شهریور 1401 ساعت 13:13
گزارش تصویری/
عملیات عمرانی طرح جاده ای تکاب - دندی
عملیات عمرانی طرح بهسازی و آسفالت محور گردشگری تکاب - تخت سلیمان - دندی به عنوان یکی از طرح های نیمه تمام این شهرستان که به همت دولت سیزدهم فعال شده، با پیشرفت مناسبی در حال اجراست. بخشی از این پروژه آسفالت شده و بخش دیگری نیز در هفته های آینده آسفالت و قابل تردد خواهدشد.
  • پنج شنبه 17 شهریور 1401 ساعت 12:58
فرماندار:
تکاب برای ارائه خدمات به زائران اربعین آماده می شود/ تردد زائران اربعین از مرز تمرچین روح تازه ای به فرهنگ دینی آذربایجان غربی می دمد
فرماندار تکاب گفت: باتوجه به بازگشایی مرز تمرچین پیرانشهر برای تردد زائران کربلا معلّی، دستگاه ها و ادارات این شهرستان جهت ارائه خدمات به زائران پیاده روی اربعین حسینی آماده می شوند.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 13:55
فرماندار تکاب: تمهیدات ترافیکی بازگشایی مدارس اتخاذ شود
فرماندار تکاب گفت: تمهیدات ترافیکی بازگشایی مدارس از هم اکنون اتخاذ و زمینه تردد و دسترسی سالم و ایمن دانش آموزان، معلمان و خانواده ها فراهم گردد.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 12:09
استاندار آذربایجان غربی:
شرایط برای عبور ایمن و بی دغدغه زائران اربعین فراهم است / تمامی امکانات برای تسهیل تردد زائران بسیج شده است / اطلاعات دقیق به زائران اربعین ارائه شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: امنیت کامل در منطقه و اقلیم کردستان عراق برقرار است و شرایط برای عبور ایمن و بی دغدغه زائران عتبات عالیات فراهم شده است.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 11:39
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی:
نرخ بیکاری در آذربایجان‌غربی کاهش یافت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: نرخ بیکاری در این استان کاهش یافته و به رقم 7.6 درصد رسیده است.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 11:38
دبیرکارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
با جدیت اتمام تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه را پیگیری می کنیم
دبیرکارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با اشاره به اینکه اتمام تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه یک مطالبه جدی است گفت: با توجه به اهتمام جدی وزارت نیرو در اتمام مهمترین پروژه سخت افزاری روند نجات دریاچه ارومیه، امید می رود تونل انتقال آب از کانی سیب به دریاچه به زودی به بهره برداری برسد و ما به جدیت این روند را پیگیری می کنیم.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 11:22
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
تسریع در اتمام پروژه های سخت افزاری احیای دریاچه ارومیه ضروری است / دولت اهتمام جدی به نجات دریاچه ارومیه دارد / اصلاح ساختار ستاد احیای دریاچه ارومیه در حال اقدام است
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با تاکید بر ضرورت سرعت بخشی به اتمام پروژه های سخت افزاری برای احیای دریاچه ارومیه گفت: با توجه به اهتمام جدی دولت برای نجات دریاچه ارومیه لذا ضرورت دارد دستگاه های متولی در وهله اول نسبت به اتمام پروژه های سخت افزاری و سپس تمرکز بر پروژه های نرم افزاری اقدام جدی داشته باشند.
  • چهارشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 11:20
فرماندار تکاب: مدیران دستگاه ها در راستای تحقق سیاست های دولت عمل کنند
فرماندار تکاب گفت: روسای ادارات و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در راستای سیاست های دولت مردمی و انقلابی آیت الله رییسی حرکت کنند.
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 14:52
گزارش تصویری/
چهاردهمین برنامه ملاقات مردمی فرماندار تکاب در سال 1401
چهاردهمین برنامه دیدار مردمی و ملاقات عمومی فرماندار تکاب در سال 1401 روز سه شنبه با حضور بیش از 90 نفر از شهروندان، روستاییان و اقشار مختلف برگزارشد.
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 14:50
<< < 5 6 7 8 9 10 11