در نامه‌ای به وزیرکشور؛
تاکید مخبر برای استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی در خدمت رسانی به زلزله‌زدگان خوی
معاون اول رییس جمهور در نامه‌ای به وزیر کشور و استاندار آذربایجان غربی بر استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی با هماهنگی استانداری، دستگاهها و نهادهای ذیربط برای خدمت رسانی به زلزله زدگان خوی تاکید کرد.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 12:22
دیدارهای مردمی فرماندار تکاب برای رسیدگی به مشکلات شهروندان
جمعی از شهروندان روز دوشنبه در برنامه ملاقات های عمومی فرماندار تکاب حضور یافتند و مشکلات و درخواست های خود را رو در رو با وی درمیان گذاشتند. اسماعیل حیدری آزاد در گفتگوهای چهره به چهره با شهروندان و اهالی برخی روستاها موارد مطرح شده از سوی مردم را بررسی و برای حل موضوع ضمن نماس های تلفنی با مدیران کل استانی به روسای ادارات تکاب دستور رسیدگی فوری داد.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 11:12
استاندار آذربایجان‌غربی:
روند خدمت رسانی به زلزله زدگان سرعت گرفته است / 21 اردوگاه اسکان اضطراری در خوی ایجاد شده است / روند ارزیابی خسارت وارده به مناطق زلزله زده آغاز شده است
استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از همراهی و تلاش دستگاه های اجرای، خدمات رسان و نیروهای نظامی و انتظامی استان گفت: با تلاش‌های انجام شده از صبح امروز روند خدمت رسانی به زلزله‌زدگان شهرستان خوی افزایش یافته است.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 11:10
وزیر بهداشت از مصدومان زلزله خوی در ارومیه عیادت کرد
بهرام‌ عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بامداد دوشنبه از مصدومان زلزله اخیر خوی در مراکز درمانی ارومیه عیادت کرد.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 11:10
بازدید وزیر کشور به همراه استاندار آذربایجان‌غربی از اسکان اضطراری زلزله‌زدگان خوی
وزیر کشور به همراه استاندار آذربایجان‌غربی از اسکان اضطراری زلزله‌زدگان خوی در مجموعه ورزشی ولیعصر بازدید کردند.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 11:10
وزیر کشور خبر داد؛
پایان عملیات امداد و نجات در زلزله خوی / اسکان اضطراری در دستور کار است
وزیر کشور با اشاره به اتمام عملیات امداد و نجات در روستاهای آسیب دیده از زلزله 5.9 ریشتری خوی گفت: اکنون در مرحله اسکان اضطراری هستیم که در این خصوص نیز اقدامات قابل توجهی انجام شده است.
  • دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 11:09
هنرمندان تئاتر از حمایت های فرماندار تکاب قدردانی کردند + تصاویر
اعضای گروه نمایشی سپید، کارگردان، نویسنده، بازیگران و عوامل تئاتر " پشت کوه های قاف" به همراه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از حمایت های مادی و معنوی اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب در راستای حضور و اجرای برنامه های هنری از جمله شرکت در جشنواره تئاتر فجر امسال تشکر و قدردانی کرد.
  • یکشنبه 9 بهمن 1401 ساعت 14:39
استاندار آذربایجان‌غربی:
ارزیابی خسارت زلزله خوی آغاز شده است / اقدامات موثر برای اسکان اضطراری زلزله‌زدگان انجام شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مهم مردم آسیب دیده از زلزله شهرستان خوی، تعیین میزان خسارت واحدهای مسکونی است، گفت: ارزیابی خسارت زلزله خوی به سرعت آغاز شده و به انجام خواهد رسید.
  • یکشنبه 9 بهمن 1401 ساعت 14:29
برگزاری جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران آذربایجان‌غربی + تصاویر
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران آذربایجان‌غربی امروز به ریاست وزیر کشور برگزار شد.
  • یکشنبه 9 بهمن 1401 ساعت 14:26
وزیر کشور:
نیروهای امدادی و جهادی به 70 روستای شهرستان خوی اعزام شدند / اقدامات لازم برای اسکان اضطراری زلزله زدگان انجام شده است / مسئولان با تمام توان در خدمت مردم زلزله زده خواهند بود
وزیر کشور گفت: نیروهای امدادی و جهادی برای ارزیابی و تامین نیاز زلزله زدگان شهرستان خوی به 70 روستا اعزام شده اند.
  • یکشنبه 9 بهمن 1401 ساعت 14:22