مسوولان تکاب با مادران شهدا دیدار کردند + تصاویر
فرماندار و امام جمعه تکاب، نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس و فرمانده سپاه به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز پاسداشت مادران و همسران شهدا با مادران شهیدان "علی اکبر بهاری" و " محمد عارضی" از شهدای تکاب در دوران دفاع مقدس دیدار و از صبر و فداکاری ایشان تجلیل کردند.
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 09:16
معاون توسعه منابع و مدیریت استاندار آذربایجان غربی:
ادارات آذربایجان غربی سه شنبه 2 ساعت زودتر تعطیل می شود
معاون توسعه منابع و مدیریت استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای دراجرای مصوبه کارگروه سوخت استان و بمنظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ادارات آذربایجان غربی روز سه شنبه 2 ساعت زودتر از وقت قانونی تعطیل می شود.
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 09:12
استاندار آذربایجان‌غربی:
پیگیر احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال هستیم / مدیران همراه تولیدکنندگان و حامی مانع زدایی از مسیر توسعه اقتصاد استان باشند
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر نگاه ویژه دولت سیزدهم به احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال گفت: رفع مشکل این واحدها با حضور مدیران مرتبط، در یکشنبه‌های حمایت از تولید با جدیت دنبال می‌شود.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 10:18
استاندار آذربایجان‌غربی:
توسعه اشتغال با توجه به مزیت‌های هر منطقه ممکن می شود / دهها واحد تولیدی آذربایجان غربی در یک سال گذشته فعال شده است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به لزوم توسعه اشتغال با توجه به مزیت‌های هر استان، گفت: زمینه برای تدوین سند اشتغال با توجه به مزیت‌های هر منطقه فراهم شود.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 10:17
ملاقات مردمی استاندار آذربایجان غربی
بیست و پنجمین دیدار چهره به چهره محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی با تعدادی از اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 10:14
استاندار آذربایجان‌غربی:
دولت توجه ویژه به مناطق کم‌برخوردار و توسعه‌نیافته دارد / نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر رای مردم است / مسئولان منطقه همراه و همگام با مردم هستند
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: نگاه دولت سیزدهم به مناطق مختلف کشور، عدالت محور و توجه بیشتر به مناطق کم‌برخوردار و توسعه‌نیافته است.
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 10:14
استاندار آذربایجان‌غربی:
زیرساختهای لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان فراهم می شود / شبکه ریلی در استان در راستای حمل و نقل کالا توسعه می یابد / آذربایجان‌غربی از قطب های مهم تولید محصولات کشاورزی کشور است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: رویکرد دولت سیزدهم مردمی‌سازی اقتصاد است و این امر باید با تلاش روزافزون همه نهادها محقق شود.
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 10:13
استاندار آذربایجان‌غربی:
امنیت پایدار یکی از مولفه های توسعه است / هدف از سفرهای شهرستانی، شناسایی استعدادها و پتانسیل های هر منطقه است / روند اجرای مصوبات با جدیت پیگیری می شود
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مرز رسمی تمرچین پیرانشهر نزدیک‌ترین نقطه اتصال استان های مختلف ایران به بنادر و سواحل مدیترانه است که باید از این ظرفیت استفاده کرد.
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 10:12
استاندار آذربایجان‌غربی:
مطالبات مردم در اولویت برنامه کاری مدیران قرار می گیرد / در مرکز استان و پشت درهای بسته تصمیم گیری نمی کنیم
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اهداف سفرهای شهرستانی و حضور در بین مردم وشنیدن مطالبات آنان گفت:در اجرای برنامه ها ، مطالبات مردم در اولویت کاری مدیران استان قرار می گیرد.
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 10:10
استاندار آذربایجان‌غربی:
دولت توجه ویژه به بهبود معیشت مرزنشینان دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توجه ویژه دولت سیزدهم به بهبود معیشت مرزنشینان، گفت: توسعه متوازن مناطق مختلف استان با پایش و اجرای مستمر طرح های محرومیت زدایی میسر خواهد شد.
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 10:07