فرماندار تکاب:
نگاه توسعه ای به حل مشکلات داریم/ همه ارکان مدیریتی شهرستان پای کار هستند
فرماندار تکاب گفت: با وحدت و همدلی و هم افزایی بین همه مجموعه های شهرستان، نگاه توسعه ای به رفع مشکلات داریم.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 13:08
استاندار آذربایجان‌غربی:
برنامه جامع ایجاد اشتغال در آذربایجان غربی تدوین شود / مطالبه اصلی مردم اشتغال است / همه نهادها، دستگاه‌ها و بانک‌ها برای توسعه اشتغال در استان تلاش ویژه داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم تدوین برنامه جامع ایجاد اشتغال در استان براساس مزیت‌های موجود گفت: البته این نقشه راه باید به صورت کامل اجرایی و عملیاتی شده و مردم نیز نتایج آن را احساس کنند.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 12:49
استاندار آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی از استانهای کم نظیر در زندگی اقوام و ادیان است
استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی یکی از استانهای کم نظیر در زندگی مسالمت آمیز در میان پیروان اقوام و ادیان مختلف است.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 12:38
استاندار آذربایجان غربی :
اقدامات لازم برای بهره‌مندی از ظرفیت ریلی راه آهن ارومیه تسریع شود
استاندار آذربایجان‌غربی خواستار سرعت بخشی به اقدامات توسعه ای راه آهن ارومیه برای بهره مندی از ظرفیت حمل و نقل در جابجایی کالا شد.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 12:35
استاندار آذربایجان غربی:
اقدامات خوبی برای درمان اقشار کم درآمد جامعه در دولت سیزدهم انجام شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بی اطلاعی برخی از افراد جامعه و بویژه اقشار کم درآمد از خدمکات بیمه سلامت گفت: در دولت سیزدهم بسیاری از افراد کم درآمد جامعه تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند که ضروری است متولیان امر اطلاع رسانی، کامل و جامع این خدمات را برای مردم اطلاع رسانی کنند.
  • چهارشنبه 14 دی 1401 ساعت 13:08
فرماندار:
10هزار میلیارد ریال برای محور تکاب - شاهیندژ تامین می شود/ 10 محور روستایی آماده آسفالت است/ گازرسانی به روستاهای تکاب شتاب قابل توحهی دارد
فرماندار تکاب گفت: بیش از 10هزار میلیارد ریال اعتبار برای تعریض، زیرسازی، آسفالت و تکمیل محور تکاب - شاهیندژ تامین می شود که در اجرای چند قطعه هزینه خواهدشد.
  • چهارشنبه 14 دی 1401 ساعت 12:57
مدیریت جهادی؛
راه دسترسی روستای سختگذر "درویش رش" تکاب مناسب سازی شد
راه دسترسی روستای سخت‌گذر و دورافتاده درویش رش بخش مرکزی یک هفته پس از بازدید فرماندار تکاب از محور کرفتو و قول به روستاییان، ساماندهی و مناسب سازی شد.
  • چهارشنبه 14 دی 1401 ساعت 12:53
مدیریت جهادی؛
پل روستای "قلدره علیا" تکاب نصب شد
یک هفته پس از بازدید میدانی فرماندار تکاب از وضعیت زیرساخت های روستای سختگذر قلدره علیا و دستور وی مبنی بر رسیدگی فوری به مشکلات عمرانی داخل روستا و احداث پل میانگذر، وعده فرماندار به اهالی عملی شد و بخشی از مشکلات داخل روستا رفع گردید.
  • چهارشنبه 14 دی 1401 ساعت 12:50
آیین گرامیداشت سومین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در تکاب
آیین گرامیداشت سومین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی روز سه شنبه باحضور آحاد مختلف مردم و مسوولان تکاب در سالن اجتماعات معلم این شهرستان برگزارشد.
  • سه شنبه 13 دی 1401 ساعت 10:09
فرماندار تکاب: شهید سردار سلیمانی نماد جاودانه مقاومت حق در برابر باطل است
فرماندار تکاب با بیان اینکه سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی روز حزن انگیزی برای ملت ایران و ملت های آزادیخواه جهان است گفت: شهید سردار سلیمانی نماد جاودانه مقاومت حق در برابر باطل است.
  • سه شنبه 13 دی 1401 ساعت 10:09