گزارش/
ثبت جهانی، مسیر رونق دوباره فرش افشار تکاب
ثبت جهانی نشان فرش دستباف افشار تکاب در جنوب آذربایجان‌غربی بر اساس معاهده لیسبون در سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو) روزنه های امید برای احیا و مسیری برای رونق دوباره این هنرصنعت قدیمی و کهن منطقه فراهم کرده‌ است.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 10:47
گروه نمایشی "سپید" تکاب به جشنواره تئاتر فجر راه‌ یافت
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تکاب گفت: گروه نمایشی " سپید" این شهرستان با کسب رتبه نخست سی و سومین جشنواره تئاتر آذربایجان‌غربی راهی جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 10:45
۶۰ کلاس درس شهرستان تکاب در حال احداث است
سرپرست آموزش و پرورش تکاب گفت: هم‌اینک ۶۰ کلاس درس در قالب ۱۲ طرح مدرسه‌سازی با ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان در حال احداث است.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 10:43
فرماندار تکاب: جذب سرمایه‌گذاران برای اجرای طرح‌های اقتصادی در تخت‌سلیمان ضروری است
فرماندار تکاب گفت: شهرداری و شورای شهر تخت‌سلیمان افراد توانمند و سرمایه گذاران را برای اجرای طرح‌های گردشگری و اقتصادی از جمله راه‌اندازی کارگاه‌های جواهرسازی تشویق و زمینه لازم را برای فعالیت آنان فراهم کند.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 09:27
استاندار در سفر به شهرستان چالدران:
از ظرفیت شهرستان ها برای جذب سرمایه گذار استفاده می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مزیت های نسبی هر منطقه برای سرمایه گذاری گفت: مرز، تجارت بین الملل، ترانزیت، کشاورزی، گردشگری و معادن پیشران های توسعه آذربایجان غربی هستند که در این میان مزیت های نسبی هر منطقه با ریزبینی و دقت لازم شناسایی و زمینه حضور سرمایه گذاران در این مناطق باید فراهم شود.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 09:25
گرامیداشت 9 دی در تکاب
آیین گرامیداشت 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور فرماندار و امام جمعه و اقشار مختلف مردم و مسوولان تکاب در مصلی این شهرستان برگزارشد.
  • شنبه 11 دی 1400 ساعت 09:15
فرماندار تکاب:
دستگاه های اجرایی در راستای بهبود عبور و مرور تلاش کنند/ فعالیت دستفروشان موجب ترافیک نشود
فرماندار تکاب گفت: رفع سد معبر و ساماندهی دستفروشان و میوه فروشان سیار به طور جدی پیگیری شود.
  • پنج شنبه 9 دی 1400 ساعت 09:24
فرماندار تکاب: تشویق مردم برای دریافت دُز سوم واکسن کرونا ضروری است
فرماندار تکاب گفت: اطلاع‌رسانی گسترده و تشویق مردم از سوی مسوولان و رسانه ها برای تزریق و دریافت دُز سوم واکسن کرونا ضروری است.
  • چهارشنبه 8 دی 1400 ساعت 08:53
فرماندار تکاب: بازماندگان از تحصیل باید شناسایی شوند
فرماندار تکاب گفت: افراد بازمانده از تحصیل در مناطق مختلف این شهرستان توسط آموزش و پرورش شناسایی و جدب مدارس و کلاس‌های سوادآموزی شوند.
  • دوشنبه 6 دی 1400 ساعت 13:09
استاندار آذربایجان غربی:
رشادت های مردم استان در دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی باید به نسل جوان منتقل شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: وجب به وجب از خاک آذربایجان غربی نشان از ایثار و از جان گذشتگی زنان و مردانی است که برای تامین امنیت پایدار در استان از خون خود گذشتند و امروز بر تمامی ما واجب است تا یاد و خاطره آنان را گرامی داشته و این رشادت ها را به نسل جوان و آینده این کشور منتقل کنیم.
  • دوشنبه 6 دی 1400 ساعت 13:08
<< < 6 7