مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان‌غربی:
مبارزه با بیماری کرونا تصویر ماندگاری از همبستگی ملت ایران خلق‌ کرد
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مبارزه و مقابله با بیماری کرونا، تصویری ماندگار و کم‌نظیر از انسجام، وحدت، یکپارچگی و همبستگی ملت ایران در تاریخ خلق‌کرد.
  • پنج شنبه 16 مرداد 1399 ساعت 09:16
سرپرست فرمانداری تکاب معرفی شد
  • پنج شنبه 16 مرداد 1399 ساعت 09:13
تجهیز مراکز فنی و حرفه‌ای تکاب با ۳ میلیارد ریال هزینه
فرماندار تکاب نیز در این جلسه گفت: در راستای کارآفرینی و توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، تجهیزات و امکانات مناسبی با سه میلیارد ریال هزینه خریداری شده و در اختیار کارگاه‌های فنی و حرفه ای شهرستان قرار خواهدگرفت.
  • پنج شنبه 9 مرداد 1399 ساعت 10:08
عملیات احداث ۱۵ کلاس درس در تکاب آغاز شد
عملیات احداث ۱۵ کلاس درس با مشارکت خیّران مدرسه‌ساز و اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال با حضور مسوولان به‌صورت هم‌زمان در مناطق شهری و روستایی تکاب آغاز شد.
  • پنج شنبه 9 مرداد 1399 ساعت 10:04
۵۷ میلیارد ریال برای بهسازی و آسفالت جاده‌های تکاب اختصاص یافت
فرماندار تکاب گفت: امسال ۵۷ میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی برای بهسازی و آسفالت جاده‌های بین شهری و روستایی این شهرستان اختصاص یافته است.
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 10:19
فرماندار تکاب:
صاحبان معادن باید نقش پررنگتری در توسعه منطقه ایفا کنند
فرماندار تکاب با اشاره به فعالیت ۲۳ معدن سنگ در این شهرستان گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی و همکاری با دستگاه‌های اجرایی تکاب زمینه مناسبی برای مشارکت معادن در فرآیند توسعه این منطقه است.
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 10:13
۴.۶ درصد اعتبارات عمرانی آذربایجان‌غربی به تکاب اختصاص یافت
فرماندار تکاب گفت: با نگاه ویژه استاندار آذربایجان‌غربی، ۴.۶ درصد از اعتبارات عمرانی استان به این شهرستان اختصاص یافت. .
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 10:11
جهش تولید با ایجاد ۱۱۵ شغل در تکاب کلید خورد
فرماندار تکاب گفت: با جذب سرمایه‌گذاری و تلاش در جهت بسترسازی برای احداث واحدهای جدید و احیای واحدهای راکد، ۱۱۵ شغل واقعی در ماه‌های اخیر ایجاد شده که نمودی از آغاز جهش تولید طی سال جاری در این شهرستان است.
  • پنج شنبه 26 تیر 1399 ساعت 10:44
فرماندار تکاب:
ابعاد دفاع مقدس برای نسل جوان جامعه تبیین شود
فرماندار تکاب گفت: ابعاد و زوایای مختلف دوران پرافتخار دفاع مقدس باید برای جوانان و نوجوانان به‌نحو شایسته و مطلوبی تشریح و تبیین شود.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 10:40
فرماندار:
۳۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی تکاب تصویب شد
فرماندار تکاب گفت: ۳۴۰ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع مختلف از جمله اعتبارات توازن منطقه‌ای در جلسه شورای برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی برای اجرای طرح‌های عمرانی این شهرستان به تصویب رسید.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 10:38