پیگیری حضور و تلفنی مشکلات مردم توسط فرماندار تکاب در روزهای عید
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب در اولین روزهای تعطیلات عید نوزوز با روحیه کار جهادی و تلاش پیگیرانه، همه بخش های خدمات رسانی شهرستان را نظارت و رصد کرده و ضمن حضور شخصی و غیررسمی در شهر تخت سلیمان و روستای احمدآباد سفلی، در چند مورد که مشکل خدمات رسانی وجود داشته هم حضوری و میدانی در محل حضور یافت و هم تلفنی دستوراتی به مدیران شهرستان صادر تا مشکل شهروندان، روستاییان و گردشگران عزیز در ایام تعطیلات نوروز 1401 سریع رفع شود.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:57
حضور فرماندار تکاب در مجموعه تخت سلیمان جهت پیگیری مشکل تردد خودروها در هوای برفی
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب پس از اطلاع از وجود مشکل تردد در توقفگاه مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان و داخل این محوطه باستانی برای پیگیری موضوع به این مجموعه رفت و با پیگیری فوری از طریق اداره میراث فرهنگی عملیات برف روبی محوطه و بازگشایی مسیر تردد خودروها و گردشگران در حضور فرماندار انجام شد.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:12
یادداشت نوروزی فرماندار شهرستان تکاب
به نام نگارگر بهار سلام و عرض ادب ؛ کهن دیار تکاب با قدمتی به وسعت تاریخ ،با جوانان رشید ترک و کرد ، نگین آذربایجان غربی را بِنگر باز هم عطر بهاران همراه با نسیم دل انگیز و چلچله ها از دامنه های کوه بلقیس و تخت سلیمان به راه افتاده، از فراز آبشار رمیده و آبگرم مسحور کننده قینرجه گذشته و به هوای گندمزاری های همیشه طلائی جاده کرفتو به چملی گول در بدرلو و مسجد ،حمام و خانه های قدیمی یولقون آغاج باشکوه پیچیده است.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:10
دکتر حیدری آزاد خطاب به روسای بانک ها: کمبود پول در عابربانک های تکاب در تعطیلات عید قابل قبول نیست/ دستگاه های خودپرداز در 24 ساعت شبانه روز فعال و بی نقص کار کنند/ بانک ها پاسخگوی نیاز مردم در ایام
فرماندار تکاب گفت: دستگاه های خودپرداز بانک ها در تعطیلات عید نوروز نباید هیچ مشکلی داشته باشند و 24 ساعت شبانه رور فعال و بی نقص کار کنند.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:04
پیام تبریک فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت تحویل سال جدید
به نام ایزد یکتا یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل والنهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:02
عیادت فرماندار تکاب از کارگر حادثه دیده شهرداری
فرماندار تکاب به همراه شهردار و رییس و اعضای شورای شهر به مناسبت عید نوروز از آقای اصلان مروتی، کارگر خدوم حادثه دیده شهرداری عیادت و از وی دلجویی کردند.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 10:15
استاندار آذربایجان غربی:
از تمام ظرفیت های استان برای تحقق شعار سال استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال، "تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین" استفاده می کنیم.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 09:56
استاندار آذربایجان غربی در پیامی حلول سال نو را تبریک گفت
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در این پیام از همراهی و حمایت های مردم عزیز استان و مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی و فعالان بخش خصوصی در جهت تحقق برنامه های دولت صمیمانه تقدیر و اولویت ها و برنامه های استان برای شتاب بخشیدن به روند توسعه استان را تشریح کرد.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 09:53
<< < 7