مدیریت جهادی؛
اجرای طرح نیمه تمام آسفالت محور تخت سلیمان - دندی در دولت سیزدهم
طرح بهسازی و آسفالت محور گردشگری تکاب - تخت سلیمان- دندی یکی از پروژه های عمرانی نیمه تمام تکاب در جنوب آذربایجان غربی به شمار می رود که عملیات اجرایی آن پس از سال ها توقف و رکود از خرداد ماه 1401 به همت دولت سیزدهم آغاز و تاکنون 4.5 کیلومتر از این محور احداث، زیرسازی و آسفالت شده است و اکنون در چند قطعه از این محور اقدامات راهسازی فعال و در حال اجرا است.
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 14:01
قدردانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و استاندار از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی در پیامی مشترک از حضور پرشور آحاد مردم شریف و ولایتمدار آذربایجان غربی در راهپیمایی سیزده آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قدردانی کردند .
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 13:58
استاندار آذربایجان غربی:
مدیران دستگاههای اجرایی استان ملزم به پیگیری مستقیم مشکلات مردم هستند
استاندار آذربایجان غربی گفت: مدیران دستگاههای اجرایی استان ملزم به اختصاص یک روز در طول هفته به پیگیری مستقیم مشکلات مردم هستند.
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 13:56
تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه از استاندار آذربایجان‌غربی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با اهدای لوحی از تدبیر، پیگیری و تلاش جهادی محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی در راستای سیاست های دولت مردمی مبنی بر تقویت دیپلماسی منطقه‌ای و بازگشایی مرز تمرچین برای اعزام زائرین اربعین حسینی قدردانی کرد.
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 13:55
استاندار آذربایجان غربی:
زمینه های لازم برای افزایش نرخ سرمایه گذاری در استان فراهم می شود / جبران عقب‌ماندگی آذربایجان‌غربی نیازمند مشوق های سرمایه‌گذاری است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه این استان در طول سال‌های گذشته یکی از مناطق با کمترین سرمایه‌گذاری در کشور بوده، گفت: جبران این عقب‌ماندگی‌ها نیازمند تعیین مشوق‌ها و معافیت‌های سرمایه‌گذاری است که امیدواریم این امر با همت دولت سیزدهم انجام شود.
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 13:54
معاون وزیر کشور:
فعالان بخش خصوصی نقش بسیار موثری در توسعه کشور دارند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با اشاره به وجود انسجام مناسب بین بخش خصوصی و مسوولان در شناخت و تبیین مشکلات اقتصادی و تلاش برای رفع کاستی‌ها گفت: این امر از عوامل مهم پیشرفت استان بوده و باید روز به روز شاهد تقویت آن باشیم.
  • شنبه 14 آبان 1401 ساعت 13:52
حضور پرشور مردم تکاب در راهپیمایی 13 آبان
مردم و مسوولان، زنان، مردان و دانش آموزان تکابی از اقشار مختلف با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و بنرهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حضور پرشوری در راهپیمایی 13 آبان، روز ملی مقاومت و استکبارستیزی داشتند.
  • جمعه 13 آبان 1401 ساعت 13:42
13 آبان روز افتخار دانش آموزان است/ دشمنان به دنبال ترویج گفتمان ضد دینی در میان جوانان ایران هستند
فرماندار تکاب با بیان اینکه دانش آموزان همواره پای آرمان های انقلاب ایستاده اند، گفت: 13 آبان یاد آور حماسه و ایثار و فداکاری دانش آموزان در دفاع از انقلاب اسلامی و روز افتخار آنان است.
  • جمعه 13 آبان 1401 ساعت 13:42
سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور به ارومیه
با استقبال معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور وارد ارومیه شد.
  • پنج شنبه 12 آبان 1401 ساعت 11:40
پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت روز 13 آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی"
13 آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" تجلی اراده‌ی ملتی است که با تکیه بر ایمانی استوار، با گامی بلند و تاریخ‌ساز، تحقق اندیشه‌ی آرمانی و رهایی‌بخش استکبارستیزی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی) را سرعت بخشید.
  • پنج شنبه 12 آبان 1401 ساعت 11:38
<< < 7 8 9 10