بازدید فرماندار تکاب از نمایشگاه صنایع دستی بانوان
امیر ستوده فر، فرماندار تکاب از نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های بانوان کارآفرین بازدید کرد.
  • پنج شنبه 7 بهمن 1400 ساعت 13:22
در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان سلماس مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: تشکیل صندوق پیشرفت و عدالت، بسیاری از عقب ماندگی‌های استان را جبران می‌کند / سفرهای شهرستانی ادامه دار خواهد بود
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تشکیل صندوق پیشرفت و عدالت از سال آینده در استان در حوزه های مختلف و به ویژه اقتصادی، بسیاری از عقب ماندگی‌های استان را جبران خواهد کرد و می تواند فرصتی بی نظیر برای شتاب بخشیدن به رشد اقتصادی باشد.
  • پنج شنبه 7 بهمن 1400 ساعت 13:08
استاندار آذربایجان غربی در جمع نخبگان شهرستان سلماس:
مجمع مشورتی پیشرفت و عدالت در استان تشکیل می‌شود / از تمامی ظرفیت های استانی و ملی برای توسعه استان استفاده می کنیم / دولت مصمم به رشد اقتصادی کشور است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با بهره مندی از ظرفیت نخبگان و دغدغه مندان برای پیشرفت، مجمع مشورتی پیشرفت و عدالت در استان تشکیل می ‌شود.
  • پنج شنبه 7 بهمن 1400 ساعت 13:06
دیدار فرماندار تکاب با بانوان سرپرست خانوار به مناسبت هفته زن
همزمان با روز مادر و گرامیداشت مقام زن امیر ستوده فر، فرماندار تکاب در منزل 2 بانوی سرپرست خانوار مددجوی امداد حضوریافت و ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر، از این بانوان توانمند تجلیل و قدردانی کرد.
  • چهارشنبه 6 بهمن 1400 ساعت 14:33
فرماندار تکاب: استفاده از خلاقیت دانش‌آموزان برای حفظ محیط‌ زیست ضروری است
فرماندار تکاب گفت: استفاده بهینه از ابتکار و خلاقیت دانش‌آموزان و توجه به کار فرهنگی برای حفظ محیط زیست ضروری است.
  • چهارشنبه 6 بهمن 1400 ساعت 13:41
حمام تاریخی "یولقون آغاج" تکاب ثبت ملی شد
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تکاب گفت: حمام تاریخی روستای "یولقون‌آغاج" این شهرستان در جلسه شورای ملی ثبت آثار تاریخی، همراه با پنج اثر دیگر آذربایجان‌غربی واجد ارزش فرهنگی-تاریخی شد و در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.
  • چهارشنبه 6 بهمن 1400 ساعت 11:23
فرماندار: پیرزن بیمار محصور در برف یکی از روستاهای تکاب نجات یافت
فرماندار تکاب گفت: امدادگران جوان هلال احمر این شهرستان جان پیرزن بیمار روستایی محاصره شده در میان برف را پس از 14 کیلومتر پیاده روی سخت در جاده برفی نجات داده و به سلامت به بیمارستان منتقل کردند.
  • چهارشنبه 6 بهمن 1400 ساعت 11:20
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی آذربایجان غربی با حضور وزیر نیرو، استاندار و مجمع نمایندگان استان
با ابتکار و پیشنهاد استاندار آذربایجان غربی ، جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و نیروی استان با حضور وزیر نیرو، استاندار و اعضای مجمع نمایندگان استان برگزار شد.
  • چهارشنبه 6 بهمن 1400 ساعت 11:16
پایان عملیات 12 ساعته امدادگران هلال احمر تکاب برای نجات پیرزن بیمار روستایی/ حضور معاون فرماندار و بخشدار مرکزی در بیمارستان و دیدار با امدادگران
عملیات 12 ساعته نجات جان پیرزن بیمار اهل روستای سختگذر تندرلو از میان برف توسط امدادگران جوان هلال احمر تکاب ساعت 9 شب گذشته با موفقیت به پایان رسید. م
  • چهارشنبه 6 بهمن 1400 ساعت 11:16
گشایش نمایشگاه توانمندی‌های بانوان کارآفرین تکاب
همزمان با سالروز میلاد فرخنده حضرت فاطمه الزهرا(س)، روز مادر و آغاز هفته بزرگداشت مقام زن نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های جمعی از بانوان کارآفرین تکاب باحضور معاون فرماندار، رییس شورای شهر، جانشین فرماندهی سپاه، بخشدار مرکزی و جمعی از روسای ادارات گشایش یافت.
  • چهارشنبه 6 بهمن 1400 ساعت 11:13
<< < 9 10