استاندار آذربایجان غربی: واحدهای اقتصادی از ظرفیت‌های قانونی جدید رفع موانع تولید بهره‌مند شوند
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر بهره‌مندی واحدهای اقتصادی از ظرفیت‌های قانونی جدید در مسیر رفع موانع تولید، گفت: آشنایی فعالان اقتصادی با این ظرفیت‌ها سبب تسهیل در رفع مشکلات خواهد شد.
  • سه شنبه 4 مرداد 1401 ساعت 13:41
گزارش تصویری/
حضور فرماندار تکاب در آیین بدرقه کاروان راهیان نور
آیین بدرقه کاروان راهیان نور به منظور اعزام به منطقه عملیاتی مایین بلاغ روز سه شنبه باحضور فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسوولان و روسای ادارات برگزارشد. دومین کاروان راهیان نور تکاب شامل 300 نفر از بانوان امروز به منطقه عملیاتی مایین بلاغ اعزام شدند و روز گذشته نیز 300 نفر از برادران در این اردو حضور یافته بودند.
  • سه شنبه 4 مرداد 1401 ساعت 13:35
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی:
کمیته تخصصی بازدید از واحدهای اقتصادی تشکیل می‌شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: طی هفته جاری کمیته شناسایی واحدهای اقتصادی با اولویت بازدید مقام عالی استان تشکیل می‌شود.
  • سه شنبه 4 مرداد 1401 ساعت 13:31
فرماندار:
تامین پزشکان متخصص از نیازهای اساسی تکاب است/ وزارت بهداشت برای راه اندازی درمانگاه طب کار مساعدت کند/ کمبود امکانات درمانی هزینه های حمل و نقل به بیماران و خانواده های تکابی تحمیل می کند
فرماندار تکاب گفت: تامین پزشکان متخصص از جمله جراح، داخلی، چشم پزشک، اورولوژیست و رادیولوژیست، افزایش تجهیزات و امکانات درمانی و توسعه و تجهیز بیمارستان مهر امام علی(ع) از نیازهای اساسی مردم این شهرستان است.
  • یکشنبه 2 مرداد 1401 ساعت 13:15
معاون وزیر بهداشت: 223 هزار میلیارد ریال کمک مقام معظم رهبری به مراکز درمانی پرداخت می‌شود
معاون امور درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 223هزار میلیارد ریال کمک نقدی مقام معظم رهبری به دولت طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی، درمانی و دارویی سراسر کشور پرداخت می‌شود.
  • یکشنبه 2 مرداد 1401 ساعت 13:14
گزارش تصویری/
سفر معاون وزیر بهداشت و درمان به تکاب
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز یکشنبه در سفر یک روزه به تکاب از بخش‌های مختلف بیمارستان مهر امام علی(ع) از جمله مرکز اورژانس، آزمایشگاه‌های تخصصی و ساختمان سی تی اسکن این بیمارستان بازدید و در نشست بررسی مشکلات بخش سلامت تکاب با حضور فرماندار و نماینده مردم منطقه در مجلس شرکت کرد کرد.
  • یکشنبه 2 مرداد 1401 ساعت 13:07
وزیر نیرو: طرح‌های احیای دریاچه ارومیه به زودی به بهره برداری می رسد
وزیر نیرو با اشاره به اتمام بخشی از طرح‌های احیای دریاچه ارومیه گفت: این طرح‌ها به مرور در ماه‌های آینده به بهره برداری می رسد که انتقال پساب بهداشتی از تبریز و ارومیه و تونل انتقال آب از مهمترین آنها است.
  • یکشنبه 2 مرداد 1401 ساعت 13:00
استاندار آذربایجان غربی: تکمیل زیرساخت های مرزی برای تحول اقتصادی در دستور کار قرار دارد
استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به موقعیت ویژه استان در همجواری با سه کشور، تکمیل زیرساخت های مرزی برای تحول اقتصادی در دستور کار قرار دارد.
  • شنبه 1 مرداد 1401 ساعت 13:11
استاندار آذربایجان غربی: روند احیای دریاچه ارومیه در دولت سیزدهم شتاب بیشتری گرفته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای برنامه های مختلف برای احیای دریاچه ارومیه در یک دهه گذشته، گفت: با عنایت رئیس جمهور روند احیای دریاچه در دولت سیزدهم شتاب بیشتری گرفته است.
  • شنبه 1 مرداد 1401 ساعت 13:09
معان وزیر نفت اعلام کرد؛
امضای بزرگ‌ترین تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری صنعت نفت ایران و روسیه
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از امضای بزرگترین تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری خارجی شرکت ملی نفت ایران با شرکت گازپروم خبر داد.
  • شنبه 1 مرداد 1401 ساعت 13:04
<< < 9 10