2 طرح عمران شهری تکاب باحضور فرماندار به بهره برداری رسید
همزمان با هفته دولت 2 طرح عمران شهری شامل آسفالت معابر و خیابان ورودی منطقه قره ناو و ساماندهی و آسفالت یک قطعه از کمربندی اصلی شهر روز یکشنبه باحضور فرماندار تکاب به بهره برداری رسید.
  • سه شنبه 8 شهریور 1401 ساعت 12:45
گزارش تصویری/
اجرای مصوبه سفر استاندار آذربایجان غربی برای توسعه تخت سلیمان
اجرای مصوبه سفر استاندار آذربایجان غربی به تکاب در خصوص توسعه شهر تخت سلیمان عملیاتی شد و با تخصیص بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار و هزینه کرد آن، طرح های عمرانی این شهر در هفته دولت به بهره برداری رسید.
  • سه شنبه 8 شهریور 1401 ساعت 12:04
استاندار آذربایجان غربی:
تدابیر لازم برای تسهیل تردد زائران عتبات عالیات پیش بینی شده است / به دستاوردهای مذهبی و فرهنگی عبور زائران از آذربایجان غربی توجه ویژه می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با استفاده از تمامی ظرفیت ها، تدابیر لازم برای تسهیل تردد و کاهش هزینه های زائران عتبات عالیات پیش بینی شده است.
  • سه شنبه 8 شهریور 1401 ساعت 11:24
گزارش تصویری/
دیدار فرماندار تکاب با خانواده شهید نقدی در تخت سلیمان
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب در جریان افتتاح طرح های عمرانی در شهر تخت سلیمان با پدر شهید والامقام "حبیب الله نقدی"دیدار و از ایشان تجلیل و دلجویی کرد و دقایقی در منزل این خانواده معظم شهید حضور یافت.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 11:21
به مناسبت هفته دولت؛
بهره برداری از 15 طرح عمرانی در تخت سلیمان آغازشد
چهار طرح آسفالت معابر و عمران شهری و یازده طرح عمران روستایی به مناسبت هفته دولت باحضور فرماندار تکاب و نماینده مجلس در شهر تخت سلیمان به بهره برداری رسید.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 11:20
قدردانی فرمانده سپاه از تلاش های فرماندار برای توسعه تکاب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب روز دوشنبه در دیدار با فرماندار به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با اهدا لوح سپاس از خدمات، زحمات، تلاش های پیگیرانه و ارزشمند اسماعیل حیدری آزاد در راستای توسعه و محرومیت زدایی از شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 11:15
بهره برداری از چهار طرح کشاورزی در تکاب به مناسبت هفته دولت
همزمان با هفته دولت چهار طرح کشاورزی با 12 میلیارد ریال هزینه به صورت متمرکز در روستای دورباش باحضور فرماندار تکاب به بهره برداری رسید.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 11:06
گزارش تصویری/
افتتاح واحد بزرگ بوجاری گندم در تکاب
واحد بزرگ بوجاری گندم به همت دولت سیزدهم با 70 میلیارد ریال سرمایه گذاری در تکاب افتتاح شد و از لحاظ ظرفیت تولید و تنوع محصولات بزرگترین واحد از این نوع در جنوب آذربایجان غربی به شمار می رود.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 10:29
همزمان با هفته دولت؛
بزرگترین واحد بوجاری جنوب آذربایجان غربی در تکاب افتتاح شد
بزرگترین واحد بوجاری جنوب استان آذربایجان غربی با ظرفیت 6 تُن در ساعت به مناسبت هفته دولت در شهرستان تکاب مورد بهره برداری قرار گرفت.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 10:26
استاندار آذربایجان غربی:
توسعه‌ امکانات ارتباطی و مخابراتی حق مردم است / رویکرد دولت اتمام پروژه‌های نیمه تمام و محرومیت زدایی از مناطق محروم است
همزمان با پنجمین روز هفته دولت، 77 پروژه حوزه ارتباطات و فنآوری اطلاعات استان با 124 میلیارد تومان اعتبار و با حضور استاندار آذربایجان‌غربی به صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 10:20
<< < 9 10 11