عملیات ساختمانی محور تکاب - دندی با پیشرفت مناسبی در حال اجرا است

فرماندار تکاب گفت: عملیات اجرایی مختلف پروژه مهم جاده ای و گردشگری محور تکاب - تخت سلیمان - دندی با شتاب و سرعت قابل ملاحظه ای در حال انجام است و در چند نقطه از محور اقدامات زیربنایی جهت آسفالت اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، اسماعیل حیدری آزاد با بیان اینکه عملیات راهسازی محور تکاب - دندی همزمان در چند بخش اجرا می شود افزود:  با پیگیری و نظارت روزانه  که بر این پروژه مهم به عنوان مطالبه اساسی مردم انجام می دهیم، اجرای طرح تکاب - دندی شتاب مناسبی دارد و یکی از طرح های عمرانی و راهسازی فعال منطقه است.


وی اظهارکرد:  اکنون عملیات بتن ریزی ستون های یک و 2 فوندانسیون جنوبی پل قراقیه، خاکبرداری در 8 و 5 کیلومتری محور، زیرسازی در 4 کیلومتری محور و احداث جاده انحرافی در 9 کیلومتری این محور در حال اجراست.


فرماندار تکاب با تاکید بر تسریع در عملیات ساختمانی  این محور ادامه داد: چند هفته گذشته یک قطعه از بخش نعریض و تسطیح شده محور تکاب - تخت سلیمان- دندی آسفالت گردید و چند قطعه دیگر از این محور نیز به زودی آسفالت خواهدشد.


حیدری آزاد اضافه کرد: پروژه احداث، تعریض و آسفالت محور تکاب - تخت سلیمان - دندی از طرح های عمرانی راکد و نیمه تمام تکاب بود که  پس از چند ماه وقفه از سرگرفته شده است و پیشرفت قابل ملاحظه ای دارد.