نیروی انتظامی پیشگام تقویت انسجام ملی است

فرماندار تکاب گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با برقرای نظم و امنیت پایدار در کشور پیشگام تقویت انسجام ملی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، محمود زمانی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی تکاب به مناسبت هفته ناجا افزود: امنیت پایدار کشور مرهون جانفشانی و ایثار نیروهای مسلح است و نیروی انتظامی نیز در ایجاد و تقویت انسجام اجتماعی در مناطق مختلف ایران اسلامی نقش مهم و موثری ایفا می کند.

وی با بیان اینکه امنیت پایدار کشور از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است اظهارداشت: امروزه تامین امنیت و آرامش عمومی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از بزرگترین وظایف و دغدغه های نیروهای انتظامی است و پلیس جمهوری اسلامی ایران با حرکت در  راستای هوشمند سازی و علم محوری برای رسیدن به فضایی پاک و امن با قدرت در این مسیر حرکت می کند.

فرماندار تکاب ادامه داد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص قوانین و مقررات و پیشگیری از وقوع و کشف جرم به پلیس هوشمند و امین مردم تبدیل شده است.

زمانی بیان کرد: توسعه و پیشرفت کشور در چهل سال گذشته در سایه امنیت پایدار و اقتدار نیروهای مسلح و افزایش انسجام ملی محقق شده و امروز باید آحاد مردم و مسوولان از این دستاورد بزرگ صیانت کنند.

وی افزود: نیروی انتظامی در تامین امنیت اجتماعی و آرامش داخل کشور نقش محوری و اساسی دارد و حجم بالای ماموریت های این نیرو در تامین امنیت و آرامش بیانگر حساسیت و موفقیت آنان است.

فرماندار تکاب همچنین با اشاره به وصیت نامه سیاسی و الهی امام خمینی (ره) در خصوص انتخابات اظهار داشت: بر اساس فرمایشات حضرت امام و منویات مقام معظم رهبری، بزرگترین وظیفه نیروهای مسلح حفظ بی طرفی و تامین امنیت برگزاری انتخابات است که همواره مورد تاکید قرار گرفته و امروز نیز باید در همان مسیر حرکت کنیم.

زمانی با بیان اینکه با توجه به اهمیت انتخابات باید مراقب سخنرانی های خود در تریبون های عمومی باشیم و همواره وحدت و انسجام اجتماعی را مدنظر قرار دهیم.

وی گفت: نیروهای نظامی و انتظامی باید در تمام مراحل انتخابات اصل بی طرفی را رعایت کنند و ما نیز به عنوان مجریان انتخابات تلاش می کنیم انتخاباتی سالم و امن در اسفندماه آینده برگزار شود.