ادارات حضور پر رنگ در نمازجمعه داشته باشند/ هویت فعالان فضای مجازی شناخته شود/ برپایی میز خدمت ادارات تکاب هر سه ماه یکبار در مصلی/ادارات موظف به اجرای مصوبات ستاد امر به معروف هستند

فرماندار تکاب با تبریک سال تولید، دانش بنیان و کارآفرین گفت: امیدوارم بتوانیم در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حرکت کنیم.

اسماعیل حیدری آزاد در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر تکاب با بیان اینکه حضور روسا و کارکنان ادارات در نماز جمعه به ویژه در ماه مبارک رمضان پر رنگ تر باشد افزود: میز خدمت ادارات هر سه ماه یکبار در مصلی برپا خواهدشد تا محل پاسخگویی دستگاه ها به مردم باشد و مردم راحت تر سخنان خود را به مسوولان بگویند.  


وی با تاکید بر اینکه ترویج اقامه نماز در ادارات ضروری است ادامه داد: برخی از ادارات در ایام عید نوروز امسال در زمینه خدمات رسانی به مردم و مسافران خوب عمل کردند و عملکرد برخی دستگاه ها هم رضایت بخش نبود.

فرماندار تکاب بیان کرد: در روز سیزده بدر چند دستگاه نسبت به توزیع کیسه زباله بین طبیعت گردان اقدام کردند که این عمل نوعی امر به معروف محسوب می شود و دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای مصوبات جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر هستند.

حیدری آزاد با بیان اینکه توزیع بسته های معیشتی توسط سپاه بین نیازمندان اقدامی قابل تقدیر و ماندگار است اظهارکرد: مراسم های مربوط به چهارشنبه آخر سال و روز طبیعت بدون هیچ حادثه ای در تکاب سپری شد و با وجود بیش از 50 هزار بازدید کننده از آثار تاریخی و مهمانان نوروزی و حجم بالای مسافر و ترافیک سنگین نوروز ایمن و خوبی در تکاب شاهد بودیم که در این زمینه از اعضای محترم شورای تامین تشکر و قدردانی می کنم.

وی اضافه کرد: هویت رسانه ها و فعالان فضای مجازی در تکاب باید شناخته  و مشخص شود و از انتقادهای سازنده و پیشنهادات در راستای توسعه شهرستان و حل مشکلات مردم استقبال و استفاده می کنیم اما نباید شاهد رواج تخریب، تهمت و توهین در فضای مجازی باشیم.