استاندار آذربایجان غربی: نمی توان با شعار، مشکلات استان و مردم را رفع کرد/ مدیران استان بی منت و شبانه روز در خدمت مردم باشند

استاندار آذربایجان غربی گفت: مدیران باید با روحیه ای مردمی، شبانه روز و بدون منت در خدمت نظام و مردم باشند.

محمدصادق معتمدیان در گردهمایی مشترک با فرمانداران استان ضمن تاکید بر هماهنگی بیش از پیش مدیران ستادی استانداری و فرمانداران شهرستانها، افزود: نشست های هم اندیشی و همفکری بین مدیران ستادی و استانی دستگاههای مختلف و فرمانداران سطح استان در سال جدید به صورت مستمر جهت رفع مشکلات مناطق مختلف و توسعه متوازن آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.

 

وی برگزاری جلسات محتوایی با برنامه ریزی هدفمند که منتهی به خروجی مشخص شود، را ضروری دانسته و خاطرنشان کرد: فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی نظام و دولت در شهرستان ها، مسئولیت ویژه ای در پیشبرد اهداف نظام و دولت و هماهنگی بین ارکان مختلف در حوزه های امنیتی، اقتصادی و عمرانی بر عهده دارند.

 

استاندار آذربایجان غربی همچنین تغییرات و انتصاب مدیران در سطح استان را در راستای اجرای سیاست های دولت سیزدهم اعلام کرده و افزود: در انتصاب مدیران تلاش شده بیشتر از ظرفیت های استان و چهره های جهادی استفاده شود تا در راستای خدمت به نظام و تامین منافع و مطالبات مردم گام برداریم.

 

معتمدیان پست های مدیریتی را نیز امانتی از سوی حاکمیت و مردم معرفی کرده و یادآور شد: مدیران منصوب شده براساس صلاحیت های عمومی و تخصصی انتخاب شده اند تا بتوانند در شرایط کنونی با روحیه جهادی و ایثارگری در مسیر رفع مشکلات استان گام های محکمی بردارند.

 

وی در ادامه با اعلام اینکه نمی توان با شعار، مشکلات استان و مردم را رفع کرد، افزود: مدیران باید با روحیه ای مردمی، شبانه روز و بدون منت در خدمت نظام و مردم باشند تا ضمن حضور در کنار مردم، دستاوردهای ملموسی برای استان داشته باشند.