راهنمای میز خدمت الکترونیکی

 

راهنمای استفاده از سامانه الکترونیکی میز خدمت استانداری آذربایجان غربی ( فرمانداری شهرستان تکاب)

Text Box: راهنمای استفاده از سامانه الکترونیکی میز خدمت استانداری آذربایجان غربی

 

این سامانه جهت بهبود دسترسی ارباب رجوع به دبیرخانه استانداری تحت عنوان " میزخدمت الکترونیکی " طراحی و آماده خدمت رسانی به شهروندان گرامی می باشد.

گام اول : اطلاعات کاربری خود را که شامل: نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی و شماره همراه و آدرس ایمیل می باشد وارد نمایید.( توجه : موارد ستاره دار الزامی می باشد)

گام دوم: پس از ثبت اطلاعات کاربری پیام کوتاهی حاوی کد موقت ورود به سامانه برای شما ارسال خواهد شد.( توجه : لازم است که شماره شما برای دریافت پیام های تبلیغاتی مسدود نشده باشد.

گام سوم: کد دریافت شده را در صفحه زیر وارد نمایید

گام چهارم: در این مرحله شما به صفحه ثبت نامه وارد میشوید و می توانید نامه یا درخواست خود را به همراه مستندات مربوطه بارگذاری و ثبت کنید.(توجه : حجم تصویر نامه حداکثر 2 مگابایت و حجم ضمائم حداکثر 5 مگابایت باشد)

گام پنجم: پس از پایان کار "شماره نامه " و "کد رهگیری" برای شما ارسال خواهد شد.

چنانچه پس از 48 ساعت پیامک ثبت نامه برای شما ارسال نشد، به منزله وجود اشکال در درخواست ارسالی می باشد.لطفا با شماره تلفن 04445529781 تماس حاصل فرمایید.

گام هفتم: جهت اطلاع از وضعیت درخواست خود میتوانید به سایت استانداری آذربایجان غربی به آدرس http://www.ostan-ag.gov.ir مراجعه فرمایید و از قسمت" پیگیری الکترونیکی مکاتبات" نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایید.

راهنمای میز خدمت الکترونیک